MENU
Pielęgniarka w białym stroju medycznym trzyma w dłoniach odzianych w sterylne rękawiczki, probówki wypełnione krwią pacjentów. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 5091 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Kraków – Prądnik Czerwony, laboratorium?

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Kraków

Badanie krwi w Krakowie? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Prądnik Czerwony? Które laboratoria medyczne w Krakowie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w bez skierowania od lekarza? Jakie są ceny badań?

Atrakcyjne pakiety laboratoryjnych badań krwi w Krakowie kupisz na badamysie.pl.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań w Krakowie-Prądniku Czerwonym.

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Gdzie mogę jeszcze zbadać krew w Krakowie ?

  • Kraków, ul. Kapelanka 13B 
  • Kraków, ul. Kijowska 64
  • Kraków, ul. 29 listopada 155c
  • Kraków, ul. Kobierzyńska 98
  • Kraków, os. Na Wzgórzach 1
  • Kraków, os. Szkolne 9

  Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi?

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę. W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając poszczególne pakiety badań posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postaraliśmy się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Badanie krwi to badanie najczęściej zlecane przez  lekarzy. Wyniki pozwalają na ocenę ogólnego stanu zdrowia pacjenta, a w razie konieczności umożliwiają również zaplanowanie  leczenia.

  Przed badaniem krwi pacjent nie powinien przyjmować płynów i pokarmów przez okres 12-15 godzin, dozwolone jest jedynie picie wody. Na badanie najlepiej zgłosić się rano, po dobrze przespanej nocy. Pacjent powinien być wypoczęty, a kilkanaście godzin przed badaniem nie może wykonywać forsownych ćwiczeń, ze względu możliwość zafałszowania wyników. Jeżeli lekarz prowadzący nie zaleci inaczej pacjent powinien przyjąć wszystkie przyjmowane zazwyczaj leki. W niektórych analizach krwi konieczne może być przestrzeganie przez kilka dni odpowiedniej diety.

  Wszelkie badania krwi zakupisz w korzystnych cenach na portalu BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Badanie krwi Kraków Prądnik Czerwony

   

  Tagi: , , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.