MENU
Analityk laboratoryjny trzyma w dłoni odzianej w sterylną rękawiczkę, fiolkę wypełnioną krwią pacjenta. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 15730 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Ursus, laboratorium, godziny badań, cennik.

Ocena: 4.4/5.0

Badanie krwi Ursus Warszawa Laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Ursusie? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Ursus? Czy laboratoria medyczne w Ursusie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w dzielnicy Ursus bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do ALAB laboratorium w dzielnicy Ursus. 

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew w Ursusie:

 • Laboratorium Warszawa-Ursus, ul. Dzieci Warszawy 31/27

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Czy kupując tanie badania laboratoryjne w portalu BadamySie.pl można wybrać inne laboratorium w Warszawie niż to, które jest w dzielnicy Ursus?

  Inne laboratoria w Warszawie realizujące badania z portalu BadamySie.pl :
  Praga-Północ, ul. Targowa 70/2
  Ochota, ul. Opaczewska 43

  Ochota, Al. Jerozolimskie 123A
  Bielany, ul. Żeromskiego 55/67
  Wawer, ul. Żegańska 48
  Wilanów, ul. Branickiego 10
  Wilanów, ul. Sarmacka 1B
  Wola, ul. Kasprzaka 17
  Bemowo, ul. Wrocławska 21a
  Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 26
  Ursynów, al.Komisji Edukacji Narodowej 48
  Mokotów, Białołęka, ul. Strumykowa 40A
  Mokotów, Śródmieście, ul. Solec 81B

  Mokotów, ul. Gagarina 26
  Śródmieście, ul. Poznańska 22
  Śródmieście, ul. Czerniakowska 231
  Mokotów, ul. Stępińska 19/25
  Mokotów, ul. Modzelewskiego 37
  Mokotów, ul. Św. Bonifacego 70
  Praga-Południe, ul. Gen. Emila Fieldorfa 10
  Targówek, ul. Barkocińska 6
  Targówek, ul. Kondratowicza 18


  Na stronie portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Ursusie. Kupując badania online poprzez polski portal BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po kwadransie możesz udać się na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w Ursusie.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Warszawie Ursus?

  Faktury VAT są wysyłane zaraz po zakupie badań.

  W laboratorium w Ursusie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Układając poszczególne pakiety badań posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postaraliśmy się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Istnieje dużo istotnych badań krwi. Najpowszechniejszymi analizami krwi są morfologia i OB, które wskazują wysokość danych czynników w krwi. Wykonując morfologię można się dowiedzieć choćby, ile wynosi wartość krwinek białych i czerwonych, jak również poznać zawartość żelaza. Z krwi przeprowadza się także analizy cukru, cholesterolu czy hormonów tarczycy. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Ursusie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Badanie krwi Ursus Warszawa.

   

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.