MENU
Lekarz w niebieskich rękawiczkach trzyma w rękach probówkę z krwią. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 4576 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Tarnobrzeg badanie krwi w laboratorium

Ocena: 4.7/5.0

Tarnobrzeg badanie krwi w laboratorium

Gdzie wykonać badanie krwi w Tarnobrzegu? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Tarnobrzegu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Tarnobrzegu bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Lekarz w niebieskich rękawiczkach trzyma w rękach probówkę z krwią.Kupując badania poprzez polski portal BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium w Tarnobrzegu.

Adresy ALAB laboratoria, w których możesz zbadać krew:

 • ALAB laboratoria, TARNOBRZEG ul. Borek 13

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Mielcu.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po kilku minutach już możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium Mielcu.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Tarnobrzegu?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  Pielęgniarka pobiera starszej pacjentce krew żylną z palca w celu zmierzenia poziomu cukru.W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając poszczególne pakiety badań posiłkowano się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. tarczyca, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Mielcu. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

  Na kolor moczu wpływają różne czynniki, np.:

  • bilans płynów,
  • dieta,
  • leki,
  • choroby.

  Intensywność koloru zazwyczaj koreluje z zagęszczeniem moczu, mocz jasny lub przezroczysty jest rozcieńczony, a ciemnożółty jest zagęszczony. Suplementacja witamin z grupy B może zmienić kolor moczu na jasnożółty. Czerwonobrunatny mocz może być spowodowany lekami, spożyciem jeżyn, buraków, albo krwią.

  Badania krwi wykonasz w laboratorium w Tarnobrzegu uprzednio kupując badania on-line poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Tarnobrzegu!

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.