MENU
Analityk medyczny trzyma w dłoni probówkę wypełnioną krwią. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 2647 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Siedlce badania krwi -Południowa Dzielnica Przemysłowa

Ocena: 4.9/5.0

Siedlce badania krwi, laboratorium.

Zastanawiasz się gdzie w Siedlcach można pobrać krew? Nie wiesz, które laboratorium wybrać w Południowej Dzielnicy Przemysłowej? A może chciałbyś wykonać badania laboratoryjne w sobotę lub w niedzielę? Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje oraz cennik badań laboratoryjnych.

Nie masz skierowania od lekarza na konkretne badania krwi? Nic straconego! Już teraz możesz wejść na stronę www.badamysie.pl. Nie stracisz czasu na stanie w kolejce u lekarza. Jednocześnie możesz skorzystać z promocyjnych cen pakietów badań laboratoryjnych.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Siedlcach-Południowa Dzielnica Przemysłowa.

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  W Siedlcach krew można zbadać również pod tym adresem:

  • Siedlce, ul. Piłsudskiego 49

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie badamysie.pl znajdziesz atrakcyjny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

   Wystarczy wybrać pakiet w sklepie, który Cię interesuje i zakupić on-line. Warto wybrać taką opcję zakupu, ponieważ nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. Nie będziesz płacić dodatkowo za koszt pobrania krwi.

   Gdy zakupisz wybrane badania wydrukuj potwierdzenie otrzymane na e-mail i udaj się do wybranego przez Ciebie podczas transakcji punktu pobrań krwi lub po prostu będąc na miejscu pokaż potwierdzenie na ekranie swojego smartfona!

   Jeśli potrzebujesz Fakturę VAT – bez problemu otrzymasz ją w ciągu kilku minut po zakupie!

   Informacje jak się przygotować do badań krwi

   Na badania należy być na czczo, a jeśli chcesz dostać wyniki na swój e-mail – nie zapomnij poprosić w laboratorium o zlecenie, które musisz wypełnić.

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Jak się przygotować do badań laboratoryjnych?

   Układając poszczególne pakiety badań posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postaraliśmy się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań

   Badanie krwi jest jednym z podstawowych badań, najczęściej zalecanym przez lekarzy. Jego wyniki pozwalają na ocenę ogólnego stanu zdrowia pacjenta, a w razie konieczności umożliwiają również zaplanowanie odpowiedniego leczenia. Do badania pobiera się krew obwodową. Analizie laboratoryjnej poddaje się upostaciowane elementy krwi, takie jak czerwone i białe krwinki oraz płytki krwi, a także osocze.

   Pamiętaj! Każde wyniki warto skonsultować z lekarzem!

    

   Tagi: , , , , , , , , ,

   Comments are closed.

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.