MENU
Fizjoterapeuta przeprowadza z pacjentem zabiegi i ćwiczenia fizykoterapeutyczne. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 2368 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Rehabilitacja fizykoterapia Gdynia

Ocena: 4.6/5.0

Rehabilitacja fizykoterapia Gdynia. Gdzie jest poradnia rehabilitacyjna w Gdyni? Gdzie w Gdyni wykonam ćwiczenia rehabilitacyjne? Fizykoterapia Gdynia.

Fizjoterapeuta przeprowadza z pacjentem zabiegi i ćwiczenia fizykoterapeutyczne. /Źródło: 123rf.comZ której Poradni rehabilitacyjnej najlepiej skorzystać w Gdyni? Czy lekarz rehabilitant może przyjąć mnie bez skierowania? Jak długo muszę czekać na rehabilitację w Gdyni?Zabiegi fizykoterapeutyczne i konsultację z rehabilitantem możesz znaleźć w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Gdyni na rehabilitację możesz wybrać się do:

  • evi-MED

Gdynia ul. Świętojańska 141


Jakie ćwiczenia i zabiegi rehabilitacyjne można zrobić w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 141?

  • Sollux x10
  • Konsultacja fizjoterapeuty
  • Kinezjotaping – aplikacja

TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia konsultacje lekarza rehabilitanta i zabiegi rehabilitacyjne w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin wizyty u rehabilitanta czy termin zabiegów fizykoterapeutycznych.  Później wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.


Już wiesz gdzie udać się na rehabilitację w Gdyni?

Zakup poradę lekarza rehabilitanta lub zabiegi i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Jak działa lampa Sollux?Fizjoterapeuta robi masaż pleców pacjentowi podczas rehabilitacji. /Źródło: 123rf.com

Lampa z filtrem niebieskim działa przeciwbólowo, ponadto stosuje się ją w celu złagodzenia podrażnień po złuszczaniu naskórka i po jego oczyszczaniu. Światło czerwone łagodzi stany zapalne i przyśpiesza gojenie ran.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Gdyni!

Rehabilitacja, zabiegi rehabilitacyjne,zabiegi fizykoterapeutyczne Gdynia

Tagi: , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.