MENU
Pielęgniarka pobiera pacjentce krew z żyły u ręki, w celu przekazania próbki do badań laboratoryjnych. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3526 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Radom-Śródmieście, cennik badań

Ocena: 4.8/5.0

Badania krwi Radom-Śródmieście

Gdzie wykonać badanie krwi w Radomiu? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Śródmieście? Czy laboratoria medyczne w Radomiu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Radomiu bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl.

Punkty pobrań ALAB laboratorium w Radomiu-Śródmieściu.

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

   1. Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.
   2. Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

   Już wiesz gdzie zrobić badania krwi? Poleć znajomym badamysie.pl

   W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Sprawdź jak się przygotować do badań!
   Pozycja ciała w istotny sposób wpływa na zawartość we krwi pewnych składników. Jest to spowodowane przez szereg różnych mechanizmów.

   Po kilkudziesięciu minutach przebywania w pozycji stojącej następuje zgęszczenie krwi o około 10%. Pionizacja ciała (zmiana pozycji leżącej na stojącą) może powodować wzrost stężenia białka, cholesterolu, wapnia, magnezu, hematokrytu, liczby krwinek czerwonych i białych. Przyczyną wzrostu stężenia tych parametrów jest przemieszczanie się wody z łożyska naczyniowego do przestrzeni śródtkankowej. Wielkość efektu zmiany pozycji ciała zależy od wydolności układu krążenia. Może on wynosić od 10 do 15% wartości wymienionych parametrów w warunkach spoczynkowych.


   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   L

   Tagi: , , , , , ,

   Comments are closed.

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.