MENU
Lekarz kardiolog trzyma w dłoni model serca. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 4033 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Próba wysiłkowa Gdynia poradnia kardiologiczna

Ocena: 4.5/5.0

Próba wysiłkowa Gdynia poradnia kardiologiczna

Gdzie jest poradnia kardiologiczna w Gdyni? Co to jest próba wysiłkowa? Czy mogę wykonać badanie próby wysiłkowej bez skierowania w Gdyni? Jak długo trzeba czekać na wykonanie badania wysiłkowego w Gdyni?

Lekarz przeprowadza próbę wysiłkową pacjentowi z chorobą kardiologiczną. /Źródło: 123rf.comPróbę wysiłkową znajdziesz w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Gdyni na próbę wysiłkową możesz wybrać się do:

  • evi-MED

Gdynia ul. Bp. Dominika 16-22 (wejście od Al. Zwycięstwa)TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia badanie Próby wysiłkowej w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania, po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.Lekarz kardiolog trzyma w dłoni model serca. /Źródło: 123rf.com


Już wiesz gdzie udać się na badanie Próby wysiłkowej w Gdyni?

Próba wysiłkowa jest nieinwazyjnym badaniem z zakresu diagnostyki kardiologicznej, polegającym na ocenie pracy serca obserwowanego w czasie wysiłku, tym samym zwiększającego się zapotrzebowania mięśnia sercowego na tlen.


Zakup Próbę wysiłkową i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Gdyni!

Próba wysiłkowa Gdynia

 

Tagi: ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.