MENU
Lekarz wskazuje pacjentowi miejsce urazu na modelu układu kostnego stopy podczas konsultacji ortopedycznej. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 2596 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Poradnia ortopedyczna Kraków

Ocena: 4.9/5.0

Lekarz wskazuje pacjentowi miejsce urazu na modelu układu kostnego stopy podczas konsultacji ortopedycznej. /Źródło: 123rf.comPoradnia ortopedyczna Kraków.

Gdzie jest poradnia ortopedyczna w Krakowie? Czy lekarz ortopeda może przyjąć mnie bez skierowania? Jak długo trzeba czekać na specjalistę ortopedę w Krakowie?

Specjalista ortopedii zajmuję się diagnozowaniem oraz leczeniem różnego rodzaju gruźlic, np. kostno – stawowej, kręgosłupa czy stawów biodrowych i kolanowych.Konsultację ortopedyczną znajdziesz w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce


Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia konsultacja ortopedyczna w promocyjnych cenach!Lekarz ortopeda wskazuje na modelu układu kostnego odcinek kręgosłupa. /Źródło: 123rf.com

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin wizyty u ortopedy, po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.


Już wiesz gdzie udać się do lekarza specjalisty z zakresu ortopedii w Krakowie?

Czym jeszcze zajmuje się ortopeda?
-zaburzeniami czucia
-zaburzeniami napięcia mięśniowego
-zaburzeniami napięcia ruchowego
-wadami wrodzonymi, takimi jak kręcz karku, rozszczep kręgosłupa, wrodzona dysplazja stawu biodrowego, wrodzone skrzywienia kręgosłupa (kifoza, lordoza, skolioza)
-osteoporozą
-reumatyzmem
-problemami z chodzeniem
-bólami kręgosłupa

Lekarz ortopeda bandażuje stopę pacjenta po urazie. /Źródło: 123rf.com 

Zakup poradę ortopedyczną i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z ortopedą w Krakowie!

Ortopeda Kraków

Tagi: , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.