MENU
Polkowice badanie krwi

Wyświetleń: 3110 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Polkowice badanie krwi

Ocena: 5.0/5.0

Polkowice badanie krwi

Gdzie wykonać badanie krwi w Polkowicach? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Polkowicach pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Polkowicach bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Polkowice badanie krwi

Polkowice badanie krwi

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktu pobrań ALAB laboratorium w Polkowicach.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • POLKOWICE ul. Chełmońskiego 5A

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

   


  Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Polkowicach.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Raciążu.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Polkowicach?

  Faktury VAT są wysyłane emailem po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Polkowicach przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Laboratorium w Polkowicach, cennik

  Laboratorium w Polkowicach, cennik

  Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych Postarano się, aby pakiety badań laboratoryjnych były w atrakcyjnych cenach.  Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Polkowicach. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Bilirubina całkowita: 0,3-1,2mg/dl – wzrost stężenia bilirubiny całkowitej obserwowany jest podczas ciąży i u noworodków, a także w stanach patologicznych, takich jak żółtaczka, marskość żółciowa wątroby, rak dróg żółciowych, stwardniające zapalenie dróg żółciowych, choroba Gilberta, alkoholowa choroba wątroby, czy też przy zatruciu muchomorem sromotnikowym ; ponadto stężenie bilirubiny podwyższa się przy przyjmowaniu wielu leków, które uszkadzają miąższ wątroby; stężenie bilirubiny poniżej normy nie ma większego znaczenia klinicznego.

  Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Polkowicach uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   

  Tagi: ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.