MENU
Pielęgniarka odziana w sterylny strój trzyma w dłoni fiolkę z krwią pobraną do analizy oraz diagnostyki laboratoryjnej. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3488 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Polkowice badanie krwi

Ocena: 5.0/5.0

Polkowice badanie krwi

Gdzie wykonać badanie krwi w Polkowicach? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Polkowicach pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Polkowicach bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Pielęgniarka odziana w sterylny strój trzyma w dłoni fiolkę z krwią pobraną do analizy oraz diagnostyki laboratoryjnej. Źródło: 123rf.comAtrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktu pobrań ALAB laboratorium w Polkowicach.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • POLKOWICE ul. Chełmońskiego 5A

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Polkowicach.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Polkowicach.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Polkowicach?

  Faktury VAT są wysyłane emailem po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Polkowicach przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarka w białym fartuchu ze stetoskopem na szyi trzyma w dłoni pojemnik z próbką moczu pacjenta w celu przekazania go do diagnostyki laboratoryjnej. Źródło: 123rf.comPamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych Postarano się, aby pakiety badań laboratoryjnych były w atrakcyjnych cenach.  Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Polkowicach. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Bilirubina całkowita: 0,3-1,2mg/dl – wzrost stężenia bilirubiny całkowitej obserwowany jest podczas ciąży i u noworodków, a także w stanach patologicznych, takich jak żółtaczka, marskość żółciowa wątroby, rak dróg żółciowych, stwardniające zapalenie dróg żółciowych, choroba Gilberta, alkoholowa choroba wątroby, czy też przy zatruciu muchomorem sromotnikowym ; ponadto stężenie bilirubiny podwyższa się przy przyjmowaniu wielu leków, które uszkadzają miąższ wątroby; stężenie bilirubiny poniżej normy nie ma większego znaczenia klinicznego.

  Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Polkowicach uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   

  Tagi: ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.