MENU
Analityk laboratoryjny trzyma w dłoni fiolkę wypełnioną krwią i opisuje jej właściwości. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 2643 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Ostrołęka-Śródmieście, badania krwi – laboratorium

Ocena: 4.7/5.0

Ostrołęka-Śródmieście, badania krwi

Gdzie wykonać badanie krwi w Ostrołęce? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Śródmieście? Czy laboratoria medyczne w Ostrołęce pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Ostrołęce bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Ostrołęce-Śródmieście.

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

   • Gdzie mogę jeszcze zbadać krew w Ostrołęce?
      Ostrołęka-Centrum, al. Jana Pawła II 120A

   Na portalu medycznym badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

   Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

   Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu i udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium. Jeśli nie masz możliwości wydruku potrzebnego dokumentu, nie martw się! Potwierdzenie możesz okazać na ekranie swojego telefonu!

   Faktury VAT dostaniesz emailem w ciągu kilku minut od zakupu.

   Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

   W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Pakiety na badamysie.pl są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Jeżeli chcesz zbadać dolegliwości związane z funkcjami poszczególnych narządów, np. dolegliwości brzuszne czy częste biegunki sprawdź Pakiety sprawdzające funkcje poszczególnych narządów.

   Cholesterol w podstawowych badaniach profilaktycznych

   Po czterdziestce do corocznych badań profilaktycznych krwi trzeba dołożyć jeszcze jedno badanie: lipidogram. Dzięki wykonaniu lipidogramu dowiemy się jaki mamy ogólny poziom cholesterolu we krwi oraz, co bardzo istotne, poziom frakcji: dobrego cholesterolu HDL i złego LDL. Te informacje są istotne, bo czasem ogólny poziom cholesterolu jest prawidłowy, ale jest zbyt wysoki LDL, co stanowi ryzyko rozwoju miażdżycy i trzeba podjąć środki zaradcze. Wykonując lipidogram dostaniemy też informację o poziomie trójglicerydów, tłuszczów, które również mogą przyczyniać się do powstawania zmian miażdżycowych i są dla zdrowia układu krążenia nawet bardziej niebezpieczne niż wysoki poziom cholesterolu.


   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

    

   Tagi: , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.