MENU

Wyświetleń: 2180 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Ostrołęka-Śródmieście, badania krwi – laboratorium

Ocena: 4.7/5.0

badania_laboratoryjne_ostrołęka_śródmieścieOstrołęka-Śródmieście, badania krwi

Gdzie wykonać badanie krwi w Ostrołęce? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Śródmieście? Czy laboratoria medyczne w Ostrołęce pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Ostrołęce bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Ostrołęce-Śródmieście.

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Generała Aleksandra Gorbatowa 19 w miejscowości Ostrołęka:

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Gen. Prądzyńskiego 4 w miejscowości Ostrołęka:

  • Gdzie mogę jeszcze zbadać krew w Ostrołęce?
      Ostrołęka-Centrum, al. Jana Pawła II 120A

 

Na portalu medycznym badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu i udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium. Jeśli nie masz możliwości wydruku potrzebnego dokumentu, nie martw się! Potwierdzenie możesz okazać na ekranie swojego telefonu!

Faktury VAT dostaniesz emailem w ciągu kilku minut od zakupu.

Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

ostrołęcka śródmieście badania krwi

Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować do badań!

Pakiety na badamysie.pl są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

ostrołęka badania krwi, cennik laboratoriumJeżeli chcesz zbadać dolegliwości związane z funkcjami poszczególnych narządów, np. dolegliwości brzuszne czy częste biegunki sprawdź Pakiety sprawdzające funkcje poszczególnych narządów.

 

Cholesterol w podstawowych badaniach profilaktycznych

Po czterdziestce do corocznych badań profilaktycznych krwi trzeba dołożyć jeszcze jedno badanie: lipidogram. Dzięki wykonaniu lipidogramu dowiemy się jaki mamy ogólny poziom cholesterolu we krwi oraz, co bardzo istotne, poziom frakcji: dobrego cholesterolu HDL i złego LDL. Te informacje są istotne, bo czasem ogólny poziom cholesterolu jest prawidłowy, ale jest zbyt wysoki LDL, co stanowi ryzyko rozwoju miażdżycy i trzeba podjąć środki zaradcze. Wykonując lipidogram dostaniemy też informację o poziomie trójglicerydów, tłuszczów, które również mogą przyczyniać się do powstawania zmian miażdżycowych i są dla zdrowia układu krążenia nawet bardziej niebezpieczne niż wysoki poziom cholesterolu.


 

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

 

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.