MENU
Lekarz przeprowadza badanie wzroku za pomocą specjalnego urządzenia diagnostycznego. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 7364 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Okulista Kraków – gdzie jest najlepszy okulista?

Ocena: 4.8/5.0

Lekarz podaje pacjentowi specjalny przyrząd do badania wzroku. /Źródło: 123rf.comOkulista Kraków. Gdzie jest poradnia okulistyczna w Krakowie?

Gdzie przyjmuje lekarz okulista w Krakowie? Z której Poradni okulistycznej najlepiej skorzystać w Krakowie? Czy lekarz okulista przyjmuje bez skierowania? Jak długo muszę czekać na wizytę u konsultację okulistyczną?Konsultację okulistyczną w Krakowie możesz znaleźć w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

Konsultacja okulistyczna zawiera (w zależności od potrzeb):

  1. Konsultację z lekarzem okulistą
  2. Komputerowe badanie wzroku
  3. Oglądanie oka za pomocą lampy szczelinowej
  4. Mierzenie ciśnienia oka
  5. Sprawdzenie ostrości wzroku
  6. Wyjęcie ciała obcego
  7. Płukanie dróg łzowych
  8. Dobór okularów
  9. Wypisanie recepty

Nosisz okulary? Pogorszył Ci się wzrok, a może chcesz skontrolować swój wzrok?TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce

okulista kraków, badanie okulistyczne w krakowie, komputerowe badanie wzroku, porada okulistyczna, dobór okularów, poradnia okulistyczna kraków

Dobór okularów Kraków

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia konsultację okulistyczną w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin wizyty okulistycznej , po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.

Już wiesz gdzie udać się na konsultację okulistyczną w Krakowie?

Jeśli potrzebujesz dodatkowo wykonać badania krwi, tutaj znajdziesz cennik badań laboratoryjnych.Lekarz przeprowadza badanie wzroku za pomocą specjalnego urządzenia diagnostycznego. /Źródło: 123rf.com

Zakup konsultację okulisty  i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Krakowie!

Okulista Kraków

Tagi: , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.