MENU
medycyna podróży kraków, lekarz medycyny podróży, poradnia medycyny podróży

Wyświetleń: 2617 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Medycyna podróży Kraków

Ocena: 4.8/5.0

Medycyna podróży Kraków. Konsultacja lekarza medycyny podróży Kraków.

medycyna podróży kraków, lekarz medycyny podróży, poradnia medycyny podróży

Poradnia medycyny podróży w Krakowie

Gdzie jest poradnia Medycyny Podróży w Krakowie? Czy mogę dostać się do poradni Medycyny Podróży bez skierowania? Jak długo trzeba czekać na wizytę u lekarza med. podróży w Krakowie?Medycyna podróży – konsultacja specjalistyczna znajdziesz w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Krakowie na konsultację lekarską z zakresu medycyny podróży możesz wybrać się do:

  • Klinika Krakowska

Kraków (dzielnica Kraków-Krowodrza) – ul. Mehoffera 6

  • Klinika Krakowska

Kraków (dzielnica Kraków-Podgórze) – ul. Zachodnia 5/12a  • TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce

Medycyna podróży to dziedzina medycyny, która zajmuje się różnymi aspektami medycznymi związanymi z podróżą. Obejmuje ona:

  • zagrożenia dla zdrowia związane z różnymi zakaźnymi patogenami
  • wpływ środowiska klimatycznego, kulturowego, zmiany diety i zwyczajów, zmiany strefy czasowej na zdrowie podróżującego
  • profilaktykę i edukację dla podróżnych wyjeżdżających do krajów tropikalnych, a także wybierających się na wyprawy wysokogórskie i nurkowe (w tym szczepienia przed wyjazdem).

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia badanie konsultację lekarza medycyny podróży w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin konsultacji, po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.


Już wiesz gdzie udać się na wizytę lekarską u lekarza medycyny podróży w Krakowie?

medycyna podróży kraków, lekarz medycyny podróży, poradnia medycyny podróży

Medycyna podróży Kraków


Zakup Medycyna podróży – konsultacja specjalistyczna i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Krakowie!

Medycyna Podróży Kraków

 

Tagi: ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.