MENU
Pielęgniarka pobiera pacjentowi krew z żyły w celu przekazania jej do laboratorium medycznego. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 17292 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Kielce – badanie krwi – laboratorium – godziny pobierania krwi – cennik – tanio

Ocena: 4.5/5.0

Kielce – badania krwi, laboratorium, cennik

Gdzie wykonać badanie krwi w Kielcach? Z którego skorzystać laboratorium w Kielcach? Czy laboratoria medyczne w mieście Kielce pracują w soboty i niedziele? Jakie są godziny otwarcia w robocze dni tygodnia. Czy mogę wykonać badanie krwi w Kielcach bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych w mieście Kielce kupisz na BadamySie.pl.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w mieście Kielce.

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Badania krwi w Kielcach:

  1. Laboratorium Świętokrzyskie, KIELCE ul. T. Kościuszki 25 E (Zielony, wolnostojący budynek w podwórzu Szpitala Miejskiego Św.Aleksandra) -całodobowo

   


  Na portalu medycznym BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu i udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium. Jeśli nie masz możliwości wydruku potrzebnego dokumentu, nie martw się! Potwierdzenie możesz okazać na ekranie swojego telefonu!

  Faktury VAT dostaniesz emailem w ciągu kilku minut od zakupu.

  Wybrane laboratoria analityczne w mieście Kielce pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pakiety badań krwi na portalu BadamySie.pl są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci, osób uprawiających sport. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Jeżeli chcesz zbadać dolegliwości związane z funkcjami poszczególnych narządów, np. dolegliwości brzuszne czy częste biegunki sprawdź Pakiety sprawdzające funkcje poszczególnych narządów.

  Cholesterol w podstawowych badaniach profilaktycznych

  Mieszkasz w Kielcach? Jesteś po czterdziestym roku  życia? Warto do corocznych badań profilaktycznych krwi dołożyć jeszcze jedno badanie: lipidogram (profil lipidowy). Dzięki wykonaniu lipidogramu dowiemy się jaki mamy ogólny poziom cholesterolu we krwi oraz, co bardzo istotne, poziom frakcji: dobrego cholesterolu HDL i złego LDL. Te informacje są istotne, bo czasem ogólny poziom cholesterolu jest prawidłowy, ale jest zbyt wysoki LDL, co stanowi ryzyko rozwoju miażdżycy i trzeba podjąć środki zaradcze. Wykonując profil lipidowy dostaniemy też informację o poziomie trójglicerydów, tłuszczów, które również mogą przyczyniać się do powstawania zmian miażdżycowych i są dla zdrowia układu krążenia nawet bardziej niebezpieczne niż wysoki poziom cholesterolu.

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Medycy, którzy komponowali zestawy badań laboratoryjnych brali pod uwagę zalecenia najlepszych specjalistów. Postarano się, aby pakiety badań były w atrakcyjnych cenach. Pakiety zostały ułożone dla  różnych grup osób, np dla kobiet (przed ciążą, w ciąży, hormonalne, antykoncepcyjne, po 30 roku życia, po 40 roku życia, inne), mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cenny pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Poznaniu. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Mieszkasz w mieście Kielce? Jesteś kobietą? Powinnaś wykonywać następujące badania profilaktyczne:

  • mammografię (po 30 roku życia) lub usg piersi (do 30 roku życia)
  • badanie morfologii krwi z rozmazem, poziom glukozy, cholesterolu, trójglicerydów, parametrów wątroby i poziomu żelaza, badanie ogólne moczu, badanie poziomu żelaza, badanie hormonów kobiecych (estrogeny, progesteron, prolaktyna), Ca125

  Badań tych nie jest wiele. Można je rozłożyć na cały rok. W określonym miesiącu udać się na jedne, a na następne w innym miesiącu. Warto poświęcić trochę czasu na wizyty u specjalistów za wczasu, niż później większą część życia spędzić na wędrówkach po gabinetach lekarskich.

  Te i inne badania wykonasz w laboratorium w Poznaniu uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Na badania krwi w Kielcach nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy wykupić na portalu BadamySie.pl przyjść w godzinach otwarcia laboratorium. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

  W punktach pobrań krwi (moczu i kału) w Kielcach dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez BadamySie.pl. Proponujemy także pakiety dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Pacjentów.

  Największe atuty punktów pobrań w Kielcach to :

  • doskonała lokalizacja
  • dobre warunki
  • miły, przeszkolony personel
  • krótki czas oczekiwania na wyniki
  • możliwość otrzymania wyników przez Internet (dla większości badań)
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności

  Chcesz zadbać o swoje zdrowie? BadamySie.pl w mieście Kielce już jest!

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Kielcach!

  Badanie krwi Kielce


  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Tagi: , , , , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.