MENU
Lekarz ubrany w fartuch medyczny wyciąga dłoń nad którą pokazane jest serce. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 5878 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Kardiolog ,echo serca Łódź , echo serca z kardiologiem

Ocena: 4.8/5.0

Kardiolog ,echo serca Łódź

W jakim miejscu w Łodzi wykonam echo serca dla osoby dorosłej? Gdzie w Łodzi jest konsultacja kardiologiczna+echo serca?

Lekarz trzyma w dłoni wydruk EKG pacjenta. /Źródło: 123rf.comGdzie robią echo serca w Łodzi? Z której Poradni kardiologicznej najlepiej skorzystać? Czy na badaniu echo serca lekarz przeprowadzi konsultację kardiologiczną? Czy lekarz zrobi mi badanie echo serca bez czekania? Czy muszę mieć skierowanie na echo serca?

Badanie echo serca to oglądanie serca za pomocą aparatu USG wzbogaconym o możliwość pomiaru przepływu krwi przez serce. Echo serca najczęściej jest robione, aby ocenić budowę i pracę zastawek serca (naturalnych lub sztucznych), pomiaru wielkości i pracy komór serca, grubości jego ścian oraz diagnostyki wad serca.Badania Echo serca, konsultację kardiologiczną lub pakiet echo serca+konsultacja kardiologiczna znajdziesz w atrakcyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Łodzi na badanie echo serca+konsultację kardiologiczną

(lub samą konsultację kardiologiczną, bez badania)

dla osoby dorosłej możesz wybrać się do :

Centra Medyczne Medyceusz Bazarowa

  • Łódź (dzielnica Bałuty) – ul. Bazarowa 9


TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce


Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania echa serca lub echa serca wraz z konsultacją kardiologiczną po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.

Anatomiczny model serca położony na biurku lekarskim. /Źródło: 123rf.comJuż wiesz gdzie udać się na badania Echo serca w Łodzi? Wiesz również gdzie wybrać się na konsultację kardiologiczną wraz z echem serca? Dowiedziałeś się gdzie przyjmuje dobry kardiolog?

Podczas zakupu wpisujesz, czy badania wykupujesz dla siebie czy dla innej osoby. Może warto zastanowić się, czy bliska Ci osoba nie potrzebuje pomocy kardiologicznej?

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji lekarza w Łodzi

Badanie Echo serca Łódź , Pakiet kardiologiczny konsultacja z kardiologiem i echo serca łódź

Tagi: , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.