MENU
Lekarka przykłada do sztucznego serca stetoskop. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3144 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Kardiolog echo serca Gdynia

Ocena: 4.6/5.0

Kardiolog echo serca Gdynia

W jakim miejscu w Gdyni można zrobić echo serca dla osoby dorosłej? Gdzie w Trójmieście przyjmuje kardiolog? Czy można zrobić echo serca i odbyć konsultację u kardiologa?

Lekarz ubrany w fartuch medyczny wyciąga dłoń nad którą pokazane jest serce. /Źródło: 123rf.comGdzie robią echo serca w Gdyni? Z której Poradni kardiologicznej najlepiej skorzystać? Czy na badaniu echo serca lekarz przeprowadzi konsultację kardiologiczną? Czy lekarz zrobi mi badanie echo serca bez czekania? Czy muszę mieć skierowanie na echo serca?Badania Echo serca, konsultację kardiologiczną lub pakiet echo serca+konsultacja kardiologiczna w Gdyni znajdziesz w atrakcyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Gdyni na badanie echo serca+konsultację kardiologiczną (samo echo serca lub konsultację kardiologiczną) dla osoby dorosłej możesz wybrać się do :

  • evi-MED

Gdynia ul. Bp. Dominika 16-22 (wejście od Al. Zwycięstwa)TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce


Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania echa serca lub echa serca wraz z konsultacją kardiologiczną po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Lekarka przykłada do sztucznego serca stetoskop. /Źródło: 123rf.comFaktury VAT są wysyłane emailem  po zakupie.

Już wiesz gdzie udać się na badania Echo serca w Gdyni? Wiesz również gdzie wybrać się na konsultację kardiologiczną wraz z echem serca w Gdyni? Dowiedziałeś się gdzie przyjmuje dobry kardiolog w Trójmieście?

Podczas zakupu wpisujesz, czy badania wykupujesz dla siebie czy dla innej osoby. Może warto zastanowić się, czy bliska Ci osoba nie potrzebuje pomocy kardiologicznej?

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji lekarza w Gdyni!

Badanie Echo serca Gdynia, Pakiet kardiologiczny konsultacja z kardiologiem i echo serca Gdynia

Tagi: , , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.