MENU
holter ciśnieniowy, holter rr, holter rr kraków, holter cisnieniowy 24 godzinny kraków

Wyświetleń: 3194 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Holter RR Kraków / Holter ciśnieniowy Kraków

Ocena: 4.7/5.0

holter ciśnieniowy, holter rr, holter rr kraków, holter cisnieniowy 24 godzinny kraków

Holter ciśnieniowy Kraków

Holter ciśnieniowy Kraków. Holter RR Kraków.

Gdzie jest poradnia kardiologiczna w Krakowie? Co to jest holter RR? Czy mogę założyć holter ciśnieniowy bez skierowania? Jak długo trzeba czekać na założenie holtera RR(ciśnieniowego) w Krakowie?Holter RR (ciśnieniowy) znajdziesz w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Krakowie na Holter RR możesz wybrać się do:

  • Klinika Krakowska

Kraków (dzielnica Kraków-Krowodrza) – ul. Mehoffera 6  • TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce

Co to jest holter RR?

Holter RR, jest to inaczej zwany Holter ciśnieniowy. Całodobowo (przez 24 godziny) monitoruje ciśnienie tętnicze krwi. Urządzenie składa się z mankietu (który się zakłada na ramię) oraz sprzężonego z nim rejestratora.

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia badanie Holter ciśnieniowy (RR) w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania holtera ciśnieniowego, po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

holter ciśnieniowy, holter rr, holter rr kraków, holter cisnieniowy 24 godzinny kraków

Badanie holtera RR w Krakowie

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.


Już wiesz gdzie udać się na badanie Holter RR (ciśnieniowy) w Krakowie?

Zakup Holter RR i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Krakowie!

Holter RR ciśnieniowy Kraków

 

Tagi: , , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.