MENU
Kobieta ma założony holter EKG w celu diagnostyki potencjalnych chorób kardiologicznych. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3134 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Holter EKG Gdynia

Ocena: 4.9/5.0

Holter EKG Gdynia.

Gdzie jest poradnia kardiologiczna w Gdyni? Co to jest holter ekg? Czy mogę założyć holter ekg bez skierowania? Jak długo trzeba czekać na założenie holtera ekg w Gdyni? Jak długo trzeba czekać na opis holtera ekg w Gdyni?Kobieta ma założony holter EKG w celu diagnostyki potencjalnych chorób kardiologicznych. /Źródło: 123rf.comHolter EKG znajdziesz w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Gdyni na Holter EKG możesz wybrać się do:

  • evi-MED

Gdynia ul. Bp. Dominika 16-22 (wejście od Al. Zwycięstwa)

TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsceAparat holterowski jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu jest możliwość przymocowania do ciała lub ubrania pacjenta w sposób niekrępujący ruchów. Umożliwia to normalną aktywność życiową ze sportem i snem włącznie. Nie wolno jednak wchodzić z holterem pod prysznic lub zanurzać się w wodzie.


Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia badanie Holter EKG w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania, po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.


Już wiesz gdzie udać się na badanie Holter EKG w Gdyni?

Pielęgniarka drukuje zapis EKG pacjenta. /Źródło: 123rf.com

 

Zakup Holter EKG i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Gdyni!

Holter EKG oraz Holter Gdynia

 

Tagi: , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.