MENU
Taśma z zapisem z EKG pacjenta, na której położony jest stetoskop. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3928 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Holter ciśnieniowy Nowy Sącz

Ocena: 5.0/5.0

Holter ciśnieniowy Nowy Sącz. Holter RR Nowy Sącz.

Gdzie jest poradnia kardiologiczna w Nowym Sączu? Co to jest holter RR? Czy mogę założyć holter ciśnieniowy (RR) bez skierowania w Nowym Sączu? Jak długo trzeba czekać na założenie holtera RR ciśnieniowego w Nowym Sączu?

Lekarz kardiolog przykłada stetoskop do sztucznego modelu serca. /Źródło: 123rf.comHolter RR znajdziesz w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsceHolter ciśnieniowy jest badaniem diagnostycznym polegającym na automatycznym, całodobowym monitorowaniu ciśnienia tętniczego krwi przez specjalny aparat składający się z mankietu do zakładania na ramię oraz sprzężonego z nim rejestratora.


Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia badanie Holter RR w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania, po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Pokazowe mierzenie ciśnienia. /Źródło: 123rf.comNie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.


Już wiesz gdzie udać się na badanie Holter RR w Nowym Sączu?

Zakup Holter RR i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Nowym Sączu!

Holter ciśnieniowy Nowy Sącz

Tagi:

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.