MENU
Analityk medyczny w sterylnym stroju trzyma w dłoni probówkę wypełnioną krwią. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 4726 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Gliwice Kozielska, laboratorium, cennik.

Ocena: 4.8/5.0

Badanie krwi Gliwice Kozielska laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Gliwicach? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Wojska Polskiego? Czy laboratoria medyczne w Gliwicach pracują w niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Gliwicach bez skierowania od lekarza z przychodni?

Pakiety badań laboratoryjnych dostępne są badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do p laboratorium w Gliwicach Wojska Polskiego:

Gliwice- Wojska Polskiego, ul. Kozielska 61

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Gdzie mogę jeszcze zbadać krew w Gliwicach kupując badania na BadamySie.pl ?
  Laboratorium Gliwice Łabędy, ul. Zygmuntowska 84

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych w Gliwicach. Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi

   Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Gliwicach?

   Układając poszczególne pakiety badań posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postaraliśmy się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

   Przygotowanie do badania moczu:

   • Przed planowanym badaniem moczu Pacjent powinien zaopatrzyć się w jednorazowy pojemnik do badania moczu (dostępny w aptece). Należy pamiętać, że w przypadku wykonywania badań bakteriologicznych, zakupiony pojemnik musi być jałowy.
   • Przed pobraniem moczu do badań laboratoryjnych Pacjent powinien unikać wysiłku fizycznego.
   • Co najmniej jeden dzień przed planowanym pobraniem moczu do badań laboratoryjnych zaleca się zachowanie abstynencji płciowej.
   • Nie zaleca się pobierania moczu do badań laboratoryjnych w trakcie krwawienia miesięcznego oraz 2-3 dni przed i po menstruacji.
   • W przypadku wykonywania badania moczu u dzieci dopuszcza się pobieranie materiału do specjalnych woreczków (dostępne w aptece).
   • Mocz do badań laboratoryjnych powinien być pobrany z zachowaniem ogólnie obowiązujących zasad higieny (po dokładnym umyciu zewnętrznych narządów płciowych przy użyciu ciepłej wody i mydła). Nie należy stosować w tym celu specjalnych środków dezynfekcyjnych i odkażających
   • Laboratorium nie przyjmuje do badań moczu pobranego do innych pojemników (słoiki, butelki itp.)

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Gliwcach!

    

   Tagi: , , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.