MENU
Lekarz ginekolog przeprowadza konsultacje z pacjentką. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3049 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Ginekolog Gdańsk usg ginekologiczne Gdańsk

Ocena: 4.8/5.0

Ginekolog Gdańsk – USG ginekologiczne Gdańsk

W której przychodni jest dobra poradnia ginekologiczna Gdańsku?

Gdzie przyjmuje ginekolog w Gdańsku? Z której Poradni ginekologicznej najlepiej skorzystać w Gdańsku? Czy lekarz ginekolog może przyjąć mnie bez skierowania? Jak długo muszę czekać na wizytę u ginekologa w Gdańsku?

Lekarka specjalistka ginekologii przeprowadza konsultację ginekologiczną z pacjentką. /Źródło: 123rf.comCo to jest USG ginekologiczne? Jest to inaczej USG dopochwowe, domaciczne, transwaginalne. Nie jest to USG płodu!Konsultację ginekologiczną możesz znaleźć w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl , jesli potrzebujesz usg ginekologiczne + konsultację lekarską to taki pakiet również możesz wykupić na portalu BadamySie.pl.

W Gdańsku na pakiet – konsultacja ginekologiczna wraz z USG ginekologicznym możesz wybrać się do:

  • Centrum Medyczne ETER-MED

Gdańsk, ul. Żabi Kruk 10

  • Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 68


Badaniu ginekologicznemu powinna poddać się każda kobieta, która ukończyła 16 rok życia lub rozpoczęła współżycie.


TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia konsultacje ginekologiczne wraz z USG ginekologicznym w promocyjnych cenach!

Lekarka przeprowadza pacjentce badanie diagnostyczne. /Źródło: 123rf.comWybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin wizyty u ginekologa, na której będzie wykonane USG ginekologiczne.  Później wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.


Już wiesz gdzie udać się do ginekologa, który zrobi Ci USG transwaginalne w Gdańsku?

Lekarz ginekolog przeprowadza konsultacje z pacjentką. /Źródło: 123rf.comZakup konsultacje ginekologiczną + USG ginekologiczne i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z ginekologiem w Gdańsku!

Ginekolog Gdańsk/ Konsultacja ginekologiczna wraz z usg ginekologicznym Gdańsk

Tagi: , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.