MENU
Mężczyznę boli brzuch przez chorobę gastrologiczną. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 2601 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Gastrolog Gdynia

Ocena: 4.9/5.0

Mężczyznę boli brzuch przez chorobę gastrologiczną. /Źródło: 123rf.com

Gastrolog Gdynia. Gastroenterolog Gdynia.

Gdzie jest poradnia gastrologiczna w Gdyni? Czy lekarz gastroenterolog może przyjąć mnie bez skierowania? Jak długo trzeba czekać na specjalistę gastrologa w Gdyni?

Kim jest gastroenterolog? Jest on to specjalistą zajmującym się czynnością i chorobami układu pokarmowego, czyli przełyku, żołądka, jelit, odbytu i gruczołów trawiennych (wątroba, trzustka) oraz dróg żółciowych.Konsultację gastroenterologiczną znajdziesz w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Gdyni do lekarza gastroenterologa możesz wybrać się do:

  • evi-MED

Gdynia ul. Bp. Dominika 16-22 (wejście od Al. Zwycięstwa)TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsceJeśli od dłuższego czasu dokucza Ci ból jamy brzusznej, który jest bardzo uporczywy i silny to powinieneś się udać do poradni gastrologicznej.


Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia konsultacja gastroenterologiczną  w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.Lekarz wskazuje pacjentowi na modelu układu pokarmowym poszczególne narządy i opowiada o objawach i planie leczenia. /Źródło: 123rf.com

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin wizyty u gastrologa, po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.


Już wiesz gdzie udać się do lekarza specjalisty z zakresu gastrologii w Gdyni?

Lekarz przeprowadza badanie palpacyjne pacjentowi z bolesnością brzucha. /Źródło: 123rf.comZakup poradę gastroenterologiczną i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z gastroenterologiem w Gdyni!

gastroenterolog gastrolog Gdynia

 

Tagi: , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.