MENU
gastroenterolog kraków, gastrolog, poradnia gastrologiczna, specjalista gastrologii kraków

Wyświetleń: 3825 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Gastroenterolog Kraków

Ocena: 4.6/5.0

gastroenterolog kraków, gastrolog, poradnia gastrologiczna, specjalista gastrologii kraków

Gastroenterolog Kraków

Gastrolog Kraków. Gastroenterolog Kraków.

Gdzie jest poradnia gastrologiczna w Krakowie? Czy lekarz gastroenterolog może przyjąć mnie bez skierowania? Jak długo trzeba czekać na specjalistę gastrologa w Krakowie?Konsultację gastroenterologiczną znajdziesz w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Krakowie do lekarza gastroenterologa możesz wybrać się do:

  • Klinika Krakowska

Kraków (dzielnica Kraków-Krowodrza) – ul. Mehoffera 6

  • Klinika Krakowska

Kraków (dzielnica Kraków-Podgórze) – ul. Zachodnia 5/12aTANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce

Gastrolog to specjalista zajmujący się czynnościami i schorzeniami układu pokarmowego. Do układu pokarmowego należy: przełyk, żołądek, jelita, odbyt i gruczoły trawienne takie jak wątroba i trzustka oraz drogi żółciowe.

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia konsultacja gastroenterologiczną  w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin wizyty u gastrologa , po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.gastroenterolog kraków, gastrolog, poradnia gastrologiczna, specjalista gastrologii kraków

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.


Już wiesz gdzie udać się do lekarza specjalisty z zakresu gastrologii w Krakowie?

Zakup poradę gastroenterologiczną i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

gastroenterolog kraków, gastrolog, poradnia gastrologiczna, specjalista gastrologii kraków

Poradnia gastrologiczna w Krakowie

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z gastroenterologiem w Krakowie!

gastroenterolog gastrolog Kraków

 

Tagi: , , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.