MENU
ekg kraków,ekg z opisem kraków, elektrokardiografia

Wyświetleń: 6121 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

EKG Kraków, badanie EKG z opisem

Ocena: 5.0/5.0

EKG Kraków, gdzie można zrobić badanie EKG z opisem w Krakowie?

ekg kraków,ekg z opisem kraków, elektrokardiografia

EKG Kraków

Gdzie robią EKG z opisem w Krakowie? Czy lekarz zrobi mi badanie EKG? Czy dostane opis do badania EKG? Czy muszę mieć skierowanie na badanie EKG?

Elektrokardiografia (EKG) – jest to metoda pośrednia polegająca na rejestracji elektrycznej czynności mięśnia sercowego z powierzchni klatki piersiowej, w medycynie EKG jest wykonywane przede wszystkim w celu rozpoznawania chorób serca.Badanie EKG z opisem w Krakowie znajdziesz na portalu internetowym BadamySie.pl w promocyjnej cenie.

W Krakowie na badanie EKG możesz wybrać się do :

  • Klinika Krakowska

Kraków (dzielnica Kraków-Krowodrza) – ul. Mehoffera 6

  • Klinika Krakowska

Kraków (dzielnica Kraków-Podgórze) – ul. Zachodnia 5/12aTANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce


ekg kraków,ekg z opisem kraków, elektrokardiografia

Elektrokardiografia (EKG) w Krakowie

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania echa serca po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem  po zakupie.

ekg kraków,ekg z opisem kraków, elektrokardiografia

Badanie EKG z opisem Kraków

EKG w Krakowie, badanie EKG z opisem w Krakowie

Już wiesz gdzie udać się na badanie EKG w Krakowie?

Martwisz się o bliską osobę? Miewa problemy z sercem? Wykup dla niej badanie EKG, dodatkowo lekarz opiszę badanie. Na portalu Badamysie.pl wybierasz dla kogo wykupujesz dany produkt. Warto dbać o zdrowie swoje i najbliższych!

EKG z opisem Kraków

Tagi: , , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.