MENU
Lekarz trzyma w dłoni wydruk EKG pacjenta. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3363 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Echo serca Gdańsk

Ocena: 4.9/5.0

Echo serca Gdańsk. W jakim miejscu w Gdańsku można zrobić echo serca dla osoby dorosłej?

Gdzie robią echo serca w Gdańsku? Z której Poradni najlepiej skorzystać? Czy lekarz zrobi mi badanie echo serca bez czekania? Czy muszę mieć skierowanie na echo serca?

Grafika serca w jaskrawych kolorach. /Źródło: 123rf.comBadania Echo serca w Gdańsku znajdziesz w atrakcyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Gdańsku na badanie echo serca dla osoby dorosłej możesz wybrać się do :

  • Centrum Medyczne ETER-MED

Gdańsk, ul. Jaskółcza 7/15

  • Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 68TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polscePo co się wykonuje badanie echo serca?

Badanie umożliwia w sposób nieinwazyjny, czyli nienaruszający tkanek organizmu, ocenę struktur anatomicznych serca, zbadanie ruchów serca a także ocenę budowy i działania zastawek serca, pomiaru wielkości i pracy komór serca oraz szeroko rozumianej diagnostyki wad serca i nowotworów mięśnia sercowego. Badanie to pozwala również zdiagnozować obecność płynu (np. krwi) w worku osierdziowym.


Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania echa serca po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem  po zakupie.

Badanie echo serca (echokardiografii) jest bezpiecznie i zasadniczo niebolesne. Niewielki ból może wystąpić jedynie na skutek dociskania głowicy aparatu do klatki piersiowej.

Echo serca dla dorosłych Gdańsk

Lekarz trzyma w dłoni wydruk EKG pacjenta. /Źródło: 123rf.comJuż wiesz gdzie udać się na badania Echo serca w Gdańsku?

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji lekarza w Gdańsku!

Echo serca Gdańsk

Tagi: ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.