MENU
bADANIE KRWI W BIAŁYMSTOKU LABORATORIUM

Wyświetleń: 4662 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Białystok województwo podlaskie badania krwi w laboratorium

Ocena: 4.9/5.0

Białystok województwo podlaskie badania krwi w laboratorium, cennik.

Zastanawiasz się gdzie w Białymstoku można zbadać krew? Nie wiesz, które laboratorium wybrać w mieście Białystok, aby zrobić wyniki krwi? A może chciałbyś wykonać badania laboratoryjne w sobotę lub w niedzielę? Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje oraz cennik badań laboratoryjnych w Białymstoku.

Badania krwi w Białymstoku

Badania krwi w Białymstoku

Nie chcesz prosić lekarza o skierowania na konkretne badania krwi? Nic straconego! Już teraz możesz wejść na polski portal www.BadamySie.pl. Nie stracisz czasu na stanie w kolejce u lekarza. Jednocześnie możesz skorzystać z promocyjnych cen pakietów badań laboratoryjnych.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Białymstoku.

 • Białostockie Centrum Analiz Medycznych, BIAŁYSTOK ul. Choroszczańska 24
 • Białostockie Centrum Analiz Medycznych, BIAŁYSTOK ul. Grochowa 2a

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie polskiego portalu BadamySie.pl znajdziesz atrakcyjny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

   Wystarczy wybrać pakiet w sklepie, który Cię interesuje i zakupić on-line. Warto wybrać taką opcję zakupu, ponieważ nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. Nie będziesz płacić dodatkowo za koszt pobrania krwi.

   Białystok - gdzie zrobię badania?

   Białystok – gdzie zrobię badania?

   Gdy zakupisz wybrane badania wydrukuj potwierdzenie otrzymane na e-mail i udaj się do wybranego przez Ciebie podczas transakcji punktu pobrań krwi lub po prostu będąc na miejscu pokaż potwierdzenie na ekranie swojego smartfona!

   Jeśli potrzebujesz Fakturę VAT – bez problemu otrzymasz ją w ciągu kilku minut po zakupie!

   Informacje jak się przygotować do badań krwi

   Na badania należy być na czczo, a jeśli chcesz dostać wyniki na swój e-mail – nie zapomnij poprosić w laboratorium o zlecenie, które musisz wypełnić.

    

   Lista punktów pobrań krwi w Białymstoku oraz dni i godziny pracy

   Jak się przygotować do badań laboratoryjnych?

   Białystok - krew, badania, cennik, adres laboratorium

   Białystok – krew, badania, cennik, adres laboratorium

   Układając poszczególne pakiety badań posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postaraliśmy się, aby były w

   atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań

   Badanie krwi jest jednym z podstawowych badań, najczęściej zalecanym przez lekarzy. Jego wyniki pozwalają na ocenę ogólnego stanu zdrowia pacjenta, a w razie konieczności umożliwiają również zaplanowanie odpowiedniego leczenia. Do badania pobiera się krew obwodową. Analizie laboratoryjnej poddaje się upostaciowane elementy krwi, takie jak czerwone i białe krwinki oraz płytki krwi, a także osocze.

   Pamiętaj! Każde wyniki warto skonsultować z lekarzem!

   Badania krwi w Białymstoku

   Tagi: , , , , ,

   Comments are closed.

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.