MENU
Analityk medyczny trzyma w dłoniach fiolkę wypełnioną krwią pacjenta. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 14395 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Zabrze, laboratorium, ceny, godziny badań.

Ocena: 4.8/5.0

Badanie krwi Zabrze laboratorium.

Gdzie wykonać laboratoryjne badanie krwi w Zabrzu? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Zabrzu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi koło Wodzisławia Śląskiego bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na stronie portalu BadamySie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do ALAB laboratorium w Zabrzu, koło Wodzisławia Śląskiego.

Adres ALAB laboratorium,  w którym możesz zbadać krew:

 • Laboratorium Zabrze, ul. Dubiela 3

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie  sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Zabrzu.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i następnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Zabrzu.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Zabrzu?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut od zakupu.

  Wybrane laboratoria analityczne w Zabrzu pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Zabrzu przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Kadra medyczna układając poszczególne pakiety badań laboratoryjnych starała się, aby były one w atrakcyjnych cenach. Pakiety przeznaczone są dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Dla większości pacjentów  w Zabrzu „badanie laboratoryjne” rozpoczyna się i kończy pobraniem krwi, wymazu z gardła lub dostarczeniem do laboratorium pojemnika zawierającego próbkę moczu. W rzeczywistości, właściwe „badanie” nawet się nie rozpoczęło.

  Pobrana krew, wymaz z gardła, czy mocz jest tylko „preparatem”, próbką, potrzebną do przeprowadzenia badania. Właściwe badanie ma miejsce gdzie indziej, w laboratorium gdzie aparatura oraz wprawni diagności opracowują próbkę, badają jej skład i właściwości oraz informują w wyniku, co ona zawiera.

  W tym artykule możesz prześledzić losy próbki krwi oraz wymazu z gardła, by zorientować się w tym, czego zwykle nie masz okazji zobaczyć: co się dzieje z Twoją próbką i jak dokładnie kontrolowane jest wszystko, gdy tylko zniknie Ci ona z oczu.

  Badania krwi i moczu wykonasz w laboratorium w Zabrzu uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Badanie krwi Zabrze.

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.