MENU
Pielęgniarka trzyma w dłoni odzianej w sterylną rękawiczkę, probówkę wypełnioną krwią. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 7294 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Wrocław Śródmieście, laboratorium, godziny pracy, cennik badań.

Ocena: 5.0/5.0

Badanie krwi Wrocław Śródmieście Laboratorium.

Czy można w centrum Wrocławia wykonać badania laboratoryjne krwi? Gdzie wykonać badanie krwi w Śródmieściu Wrocławia? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Śródmieście? Czy laboratoria medyczne we Wrocławiu Śródmieście pracują w soboty? Czy mogę wykonać badanie krwi w dzielnicy Śródmieście bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Kupując poprzez polski portal BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium Wrocław- Śródmieście.

Adresy ALAB laboratoriów,  w których możesz zbadać krew w dzielnicy Śródmieście:

 • Laboratorium Wrocław Śródmieście, ul. Nauczycielska 2

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Czy podczas zakupu w portalu BadamySie.pl można wybrać laboratorium w innej dzielnicy Wrocławia niż Śródmieście? Gdzie mogę jeszcze zbadać krew we Wrocławiu?

  Oczywiście. np:
  Wrocław-Krzyki, ul. Hubska 76A


  Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w laboratorium Wrocław Śródmieście. Wybierz interesujący Cię pakiet lub pojedyncze badania w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po opłaceniu online otrzymasz potwierdzenie zakupu na email. Od tej pory możesz iść na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w dzielnicy Śródmieście z wydrukowanym potwierdzeniem lub ze swoim smartfonem.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w laboratorium Wrocław Śródmieście?

  Faktury VAT są wysyłane zaraz po zakupie drogą elektroniczną.

  Wybrane laboratoria medyczne we Wrocławiu pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium Wrocław Śródmieście przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Czy wiesz, że wiele chorób nerek rozwija się bez specjalnych objawów. Można łatwo je pomylić z dolegliwościami kręgosłupa albo po prostu zbagatelizować objawy, jak np. rzadsze oddawanie moczu czy obrzęki nóg. Aby zapobiec rozwojowi choroby, najlepiej udać się na podstawowe badanie, które oceni wydolność nerek. Z pobranej krwi określane jest stężenie kreatyniny i na tej podstawie oblicza się wskaźnik GFR (wielkość przesączania kłębuszkowego).W ten sposób specjalista jest w stanie sprawdzić, jaka część krwi przepływającej przez nerki ulega przefiltrowaniu przez wszystkie czynne kłębuszki obu nerek. Jeśli wynik jest zły, oznacza to, że nerki nie działają jak należy. Nie czekajcie, badajcie krew regularnie! Morfologię warto robić przynajmniej raz w roku.  Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych.

  Zakup taniej badania krwi on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w dzielnicy Wrocław Śródmieście. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

   

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem we Wrocławiu!

  Badanie krwi Wrocław Śródmieście.

   

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.