MENU
Pielęgniarz trzyma w dłoni probówkę wypełnioną krwią pacjenta, po pobraniu jej pacjentowi. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 23763 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi we Wrocławiu, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.6/5.0

Badanie krwi Wrocław – laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi we Wrocławiu? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne we Wrocławiu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi we Wrocławiu bez skierowania od lekarza? Jaki jest cennik badań laboratoryjnych?

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi kupisz na polskim portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratoriach we Wrocławiu.

Adresy wrocławskich ALAB laboratoriów, w których możesz zbadać krew:

 • Wrocław, ul. Hubska 76A

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Wrocław, ul. Nauczycielska 2  Psie pole, Traugutta

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w kilku laboratoriach we Wrocławiu. Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

   Po opłaceniu badań online otrzymasz potwierdzenie zakupu. Wydrukuj je i już możesz udać się na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium we Wrocławiu (ewentualnie możesz okazać potwierdzenie zakupu ze swojego telefonu).

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi we Wrocławiu?

   Rachunki/Faktury VAT są wysyłane emailem zaraz po zakupie.

   Wybrane laboratoria medyczne we Wrocławiu pracują także w soboty i niedzielę.

   W laboratorium we Wrocławiu przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Pakiety badań, które są oferowane w BadamySie.pl zostały skomponowane przez najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano  się, aby pakiety badań były w bardzo atrakcyjnych cenach. Pakiety badań zostały podzielone. Część z nich przeznaczona jest kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje wewnętrzne narządy (np. tarczyca, serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona!

   Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

   Podstawowe laboratoryjne badania do wykonania we Wrocławiu.

   • Mocz-badanie ogólne jest podstawowym badaniem odzwierciedlającym funkcję układu moczowo-płciowego.
   • OB jest badaniem oceniającym ogólny stan zdrowia i umożliwiającym wykrycie stanów zapalnych.
   • Morfologia krwi służy do oceny ogólnego stanu zdrowia i stanowi podstawę rozpoznania wielu chorób m.in. anemii, zaburzeń krzepnięcia krwi, niedoborów odporności czy infekcji.
   • Glukoza podstawowe badanie w rozpoznawaniu cukrzycy.
   • APTT, PT najważniejsze badania zaburzeń krzepnięcia krwi, objawiających się nadmierną skłonnością do powstawania siniaków i przedłużonego krwawienia.
   • Fibrynogen wskaźnik funkcjonowania układu krzepnięcia i marker stanów zapalnych.
    Elektrolity (Na, K) rozpoznawanie zaburzeń równowagi wodno-elektrolitowej występujących m.in. w chorobach nerek lub w odwodnieniu organizmu. Nieprawidłowy poziom elektrolitów może powodować zaburzenia rytmu serca.

   Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Wrocławiu uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym wrocławskim lekarzem!

   Badanie krwi Wrocław

   Laboratorium Wrocław Grabiszyńska godziny otwarcia krzycka, psie pole

    

   Tagi: , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.