MENU
Pielęgniarka pobiera starszemu mężczyźnie krew z żyły u ręki. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 10747 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Praga Północ , laboratorium, cennik, godziny pracy.

Ocena: 4.5/5.0

Badanie krwi Warszawa Praga Północ laboratorium.

Czy można wykonać badania krwi  w prawobrzeżnej części Warszawy? Gdzie wykonać badanie krwi na Pradze Północ? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Praga-Północ? Czy laboratoria medyczne w na Pradze pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w dzielnicy Praga Północ bez skierowania od lekarza rodzinnego?

Korzystne cenowo pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na polskim portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w dzielnicy Praga Północ.

Adres ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew na Pradze Północ:

 • Laboratorium Warszawa Praga Północ, ul. Targowa 70/2

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Czy mogę zbadać krew w innych dzielnicach Warszawy niż Praga Północ? Które laboratoria w Warszawie akceptują tanie zakupy z portalu BadamySie.pl?

  Praga-Północ, ul. Targowa 70/2
  Ochota, ul. Opaczewska 43

  Ochota, Al. Jerozolimskie 123A
  Bielany, ul. Żeromskiego 55/67
  Wawer, ul. Żegańska 48
  Wilanów, ul. Branickiego 10
  Wilanów, ul. Sarmacka 1B
  Wola, ul. Kasprzaka 17
  Bemowo, ul. Wrocławska 21a
  Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 26
  Ursynów, al.Komisji Edukacji Narodowej 48
  Mokotów, Białołęka, ul. Strumykowa 40A
  Mokotów, Śródmieście, ul. Solec 81B

  Mokotów, ul. Gagarina 26
  Śródmieście, ul. Poznańska 22
  Śródmieście, ul. Czerniakowska 231
  Mokotów, ul. Stępińska 19/25
  Mokotów, ul. Modzelewskiego 37
  Mokotów, ul. Św. Bonifacego 70
  Praga-Południe, ul. Gen. Emila Fieldorfa 10
  Targówek, ul. Barkocińska 6
  Targówek, ul. Kondratowicza 18

   


  W internetowym polskim sklepie BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w laboratorium na Pradze Północ. Kupując badania przez BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Warszawie na Pradze Północ?

  W laboratorium na Pradze przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lekarze, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych brali pod uwagę sugestie najlepszych specjalistów. Postarano się, aby badania były w atrakcyjnych cenach.

  Uprzedzić atak serca!
  Czasem nie wystarczy zbadać poziom cholesterolu, by wykryć zagrożenie zawałem. Może je sygnalizować kilku innych substacji. Nazwano je markerami ryzyka niażdżycy i zawału serca. Badanie, określające ich stężenie we krwi, powinny wykonać zwłaszcza osoby, w których bliskiej rodzinie były przypadki wczesnej choroby serca lub miażdżycy; cierpiące na chorobę wieńcową przy prawidłowym poziomie cholesterolu. Do markerów miażdżycy należy m.in. homocysteina, a także: Białko C-reaktywne  (wysoki poziom CRP może zapowiadać zawał nawet z 8-letnim wyprzedzeniem), Fibrynogen, profil lipidowy.  Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! 

  Zakup badania taniej on-line i udaj się na do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Warszawie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Kiedy wykonać profil badający kości?

  Profil kostny wykonuje się głównie w celu oceny kondycji układu kostnego, a więc m.in. u osób z przewlekłymi chorobami kości. Może on być wykonany także u osób z przewlekłymi chorobami nerek i układu nerwowego. W zależności od tego, jakie jeszcze – oprócz oceny stężenia wapnia, fosforu i fosfatazy alkalicznej – badania składają się na profil kostny, mogą być wykryte również choroby tarczycy i niewyrównana cukrzyca.

  1. Wapń
  Razem z fosforem bierze udział w mineralizacji kości – umożliwia im wzrost i zapewnia odpowiednią gęstość, a przez to wytrzymałość. Podwyższony poziom wapnia (hiperkalcemia) może sugerować nowotwory złośliwe, przerzuty nowotworów złośliwych do tkanki kostnych, przedawkowanie witaminy D czy nadczynność przytarczyc. Spadek stężenia wapnia we krwi (hipokalcemia) może być spowodowany m.in. niedoborem witaminy D lub nadmiernym gromadzeniem się wapnia w tkankach.

  2. Fosfor
  Ponad 80 proc. tego pierwiastka znajduje się w kościach i zębach, z związku z tym bez niego układ kostny nie może funkcjonować prawidłowo. Przyczyną jego nadmiaru mogą być m.in. choroby nerek. Z kolei za spadek jego stężenia we krwi może odpowiadać upośledzone wchłanianie fosforanów z przewodu pokarmowego.

  3. Fosfataza zasadowa
  Fosfataza zasadowa to enzym występujący głównie w kościach. Wzrost jej stężenia może oznaczać choroby kości, np. krzywicę lub osteomalacja (rozmiękanie kości z powodu utraty wapnia i fosforu), a także niedobór witaminy D, niedobór wapnia i fosforu w diecie czy wtórną nadczynność przytarczyc związaną z zaburzonym metabolizmem witaminy D. Z kolei obniżenie jej poziomu może sugerować m.in. brak prawidłowego odkładania się wapnia w kościach.

  Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Warszawie Praga Północ uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem na Pradze!

  Badanie krwi Praga Północ

   

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.