MENU
Pielęgniarka w sterylnych warunkach pobiera pacjentowi krew, aby przekazać jej próbkę do analizy medycznej. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 16392 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Tczewie, laboratorium, godziny pobierania krwi, ceny.

Ocena: 4.5/5.0

Badanie krwi Tczew.

Gdzie wykonać badanie krwi w Tczewie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Tczewie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Tczewie bez skierowania od lekarza rodzinnego? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl i wykonasz w Tczewie.

Adresy ALAB laboratoriów,  w których możesz zbadać krew w Tczewie:

 • Tczew, ul. 30 Stycznia 57/58

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Tczew, ul. Jasia i Małgosi 8

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie portalu Badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Tczewie.

   Wybierz interesujący Cię pakiet badań w sklepie, zakup on-line i udaj się do wskazanego laboratorium w Tczewie. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

   Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Tczewie?

   Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

   Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

   W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Lekarze układając pakiety badań laboratoryjnych posiłkowali się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarano się, aby proponowane badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. tarczyca, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Tarczyca.

   Jakie są najczęściej pomijane badania przy diagnozowaniu chorób tarczycy?

   Określenie poziomu jodu w moczu

   Badanie to wykonuje się jeśli postawiona został diagnoza wola. Nie jest to jednak klasyczne oddanie moczu rano, na czczo. Należy go zbierać przez całą dobę, po to, by określić jak dużo było go w ciągu 24 godzin. Oczywiście do badania przekazuje się niewielką ilość.
   Norma jodu w moczu to 100 µg/l. Nie każda mniejsza ilość musi być jednak od razu alarmująca, ale stężenie poniżej 50 µg/l to już spory niedobór.

   Jodochwytność

   Można też sprawdzić jak wiele jodu tarczyca pobiera z jedzenia oraz powietrza. Jodochwytność bada się przed leczeniem jodem promieniotwórczym. Jeśli będzie ona zbyt niska – takie leczenie nie będzie miało większego sensu, bo efekty będą znikome.
   W celu zbadania jodochwytności połyka się kapsułkę z jodem. Jego ilość w tarczycy mierzy się po kilku godzinach za pomocą gammakamery lub specjalistycznego licznika. Badanie powtarza się po dobie. Nie jest ono bolesne, nie niesie też za sobą żadnego ryzyka oraz skutków ubocznych.

   Różne parametry pracy tarczycy sprawdzisz w laboratoriach w Tczewie kupując wcześniej badania w korzystnych cenach na portalu BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Tczewie lub Gdańsku!

    

   Tagi: , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.