MENU

Wyświetleń: 3599 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Szczecin Śródmieście, gdzie wykonam badania krwi,laboratorium, cennik?

Ocena: 4.9/5.0

badania laboratoryjne szczecin śródmieście

Laboratorium Szczecin Śródmieście

Badanie krwi Szczecin Śródmieście laboratorium.

Szczecin Śródmieście – gdzie wykonać badanie krwi? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Śródmieście w Szczecinie? Czy laboratoria medyczne w dzielnicy Szczecin Śródmieście pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Szczecinie Śródmieście bez skierowania od lekarza?

Każdy Pacjent powinien co najmniej raz w roku wykonać badania w celu oceny ogólnego stanu zdrowia. Rutynowe badania obejmują wywiad lekarski oraz badania laboratoryjne krwi.

Zestawy laboratoryjnych badań krwi kupisz na BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w dzielnicy Szczecin Śródmieście.

Na pobranie krwi możesz się udać do następujących laboratoriów ALAB w Szczecinie Śródmieściu.

 • Szczecin-Śródmieście, ul. Dubois 27

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Szczecin-Śródmieście, ul. Św. Wojciecha 7

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

   • Szczecin-Śródmieście, ul. Staromłyńska 21/26

    

    

   Czy podczas kupowania badania krwi lub pakietów badań na portalu BadamySie.pl mogę wybrać inne laboratorium w Szczecinie spoza dzielnicy Śródmieście?

   TAK! Pozostałe laboratoria w Szczecinie realizujące zakupy w BadamySie.pl:
       Laboratorium Szczecin-Prawobrzeże, ul. Mączna 4
       Laboratorium Szczecin-Prawobrzeże, ul. Łubinowa 75
       Laboratorium Szczecin-Północ, ul. Strzałowska 25
       Laboratorium Szczecin-Zachód, ul. Chopina 22


    

   Na stronie BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do zrealizowania w laboratoriach w dzielnicy Szczecin Śródmieście. Co najmniej raz w roku należy sprawdzić swój stan zdrowia. PAKIET obejmują najbardziej podstawowe, ale wszechstronnie ukierunkowane badania laboratoryjne. Badania pozwolą na ogólną ocenę morfologii krwi, czynności nerek, serca i tarczycy. Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w dzielnicy Szczecin Śródmieście?

   W laboratorium w Szczecinie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   szczecin śródmieście badania krwi

   Badanie krwi Szczecin Śródmieście

    

   Lekarze, którzy układali poszczególne pakiety badań laboratoryjnych posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarano się aby badania były w korzystnych cenach.

   Pakiety diagnostyczne przeznaczone są dla dzieci, młodzie i dorosłych. Niektóre pakiety są niezbędne dla osób, których praca związana jest z dużym zakresem odpowiedzialności, wysokim poziomem stresu oraz nadmiarem obowiązków zawodowych. Inne pakiety sprawdzają jak pracują Twoje narządy (serce, tarczyca, nerki). Inne wykrywają wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona!

   szczecin badania krwi, cennik laboratorium

   Badanie krwi Szczecin

   Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Szczecinie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

    

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Szczecinie!

   Badanie krwi Szczecin

    

   Tagi: , , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.