MENU

Wyświetleń: 16638 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Rybnik laboratorium. Cennik badań, wyniki.

Ocena: 4.9/5.0

badania_laboratoryjne rybnik

Laboratorium Rybnik

Badanie krwi Rybnik laboratorium.

Gdzie jest laboratorium badań krwi w Rybniku? Z którego skorzystać laboratorium w Rybniku ? Czy laboratoria medyczne w Rybniku pracują w niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Rybniku bez skierowania i bez czekania? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjny cennik pakietów badań laboratoryjnych znajdziesz na polskim portalu BadamySie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktu pobrań laboratorium w Rybniku:

Adres ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

  • Rybnik – ul. Kościuszki 59/III

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Rybniku.

Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je w laboratorium ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Rybniku?

Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku dni od zakupu.

Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

rybnik badania krwi, cennik laboratoriumLista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować do badań!

Lekarze, którzy skomponowali poszczególne pakiety badań posiłkowali się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarano się, aby pakiety badań były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

rybnik badania krwi laboratorium

Badania laboratoryjne krwi w Rybniku

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Rybniku!

Badanie krwi Rybnik

Tagi: , , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.