MENU
Technik laboratoryjny wyciąga z organizera fiolkę z krwią w celu jej analizy i diagnostyki. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 16135 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Raciborzu, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.6/5.0

Badanie krwi Racibórz.

Gdzie wykonać badanie krwi w Raciborzu? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Raciborzu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Raciborzu bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Raciborzu koło Wodzisławia Śląskiego.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Racibórz, ul. Bielska 2

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Raciborzu.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie badań otrzymasz emailem potwierdzenie zakupu. Wydrukuj otrzymane potwierdzenie i udaj się na badania do wybranego w Raciborzu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona).

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Raciborzu?

  Faktury VAT są wysyłane emailem zaraz po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Raciborzu przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżycą, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Na portalu BadamySie.pl dostępne są pakiety badań laboratoryjnych. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Raciborzu. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Kwas moczowy.

  Przyczyną wzrostu stężenia może być: zwiększona produkcja kwasu moczowego – dna moczanowa; choroby nowotworowe; łuszczyca; leczenie cystostatykami; niedotlenienie tkanek; duże uszkodzenie tkanek; nadmierna podaż puryn w diecie.
  Zmniejszone wydalanie kwasu moczowego z moczem wywołują: niewydolność nerek, zwiększona reabsorpcja lub/i zmniejszona sekrecja, stosowanie diuretyków tiazydowych
  i salicylanów (w małych dawkach), ołów, kwasy organiczne, idiopatyczna hiperurikemia rodzinna.
  Spadek stężenia może być przyczyną zahamowanej reabsorpcji kanalikowej.

  Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Raciborzu uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   

  Tagi: , , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.