MENU
Pielęgniarka trzyma w dłoniach odzianych w sterylne rękawiczki, probówki wypełnione krwią pacjenta. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 8271 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Wilda Poznań, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.8/5.0

Badanie krwi Poznań Wilda laboratorium.

Poznań Wilda – gdzie mogę wykonać badanie krwi? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Wilda? Czy laboratoria analityczne w Poznaniu pracują w soboty i w jakich godzinach? Czy mogę wykonać badanie krwi w dzielnicy Poznaniu Wilda bez skierowania od lekarza?

Portal BadamySie.pl oferuje badania oraz pakiety badań laboratoryjnych bez skierowania w dobrych cenach. Zakupione badania na portalu  BadamySie.pl możesz się wykonać laboratorium w dzielnicy Poznań Wilda przy ul. 28 czerwca 1956 r. 194

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Portal BadamySie.pl oferuje również możliwość wykonanie badań również w innych laboratoriach w Poznaniu:

  Grunwald: ul. Grochowska 110

  Nowe Miasto:
  ul. Lwa 7

  Stare Miasto:
  os. Chrobrego 118

  Na stronie sklepu BadamySie.pl znajdziesz pojedyncze badania i pakiety badań dobrych cenach. Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w dzielnicy Poznań Grunwald?

  Skorzystaj z propozycji zestawów badań laboratoryjnych – zdrowie Twoje i Twoich najbliższych jest w Twoich rękach! Okresowa kontrola parametrów krwi i moczu oraz ich konsultacja z lekarzem umożliwi wczesne wykrycie ewentualnej choroby.
  Portal BadamySie.pl oferuje badania laboratoryjne m. in. z zakresu: hematologii, koagulologii, biochemii klinicznej, analityki ogólnej, immunochemii, markerów nowotworowych, serologii, wirusologii, bakteriologii do wykonania w Poznaniu.

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  o, Zambrów koło Ostrołęki, Żuromin, Żychlin koło Płocka

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.