MENU
Technik laboratoryjny odkłada probówkę z krwią po poddaniu jej analizie i określeniu wyniku. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 18843 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Ostrołęce, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.3/5.0

Badanie krwi Ostrołęka.

Gdzie wykonać badanie krwi w Ostrołęce? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Ostrołęce pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Ostrołęce bez skierowania od rodzinnego lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Ostrołęce.

Adresy ALAB laboratoriów, w których możesz zbadać krew:

 • Ostrołęka, al. Jana Pawła II 120A

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Ostrołęka, ul. Prądzyńskiego 4

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Ostrołęce.

   Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi .

   Po dokonaniu zakupu wydrukuj otrzymane potwierdzenie (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po kilku minutach już możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Ostrołęce.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Ostrołęce?

   Faktury VAT są wysyłane emailem po opłaceniu zamówienia.

   Wybrane laboratoria analityczne w Ostrołęce pracują także w soboty i niedzielę.

   W laboratorium przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Analitycy laboratoryjni układając pakiety badań posiłkowali się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety badań zostały podzielone na grupy: dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety badań sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Ostrołęce. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

   Czy wiesz, że CRP

   to badanie krwi, którego celem jest określenie w organizmie osoby badanej poziomu stężenia białka C-reaktywnego. Podwyższony CRP świadczy o stanie zapalnym. Badanie CRP wykonuje się u pacjentów, u których podejrzewa się stan zapalny (infekcje bakteryjne, pasożytnicze, grzybicze). Podwyższone stężenie obserwuje się w różnego rodzaju infekcjach, przede wszystkim bakteryjnych, zapaleniu trzustki, chorobach reumatycznych, przy wykrywaniu odrzucania przeszczepów i ostrym zawale serca a także w nowotworach złośliwych. Warto zaznaczyć, że w miejscowych stanach zapalnych, lekkich infekcjach wirusowych, przewlekłych zakażeniach stężenie CRP może być prawidłowe lub nieznacznie podwyższone. Kortykoterapia obniża CRP.

   Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Ostrołęce uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z  dobrym lekarzem!

    

   Tagi: , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.