MENU
Diagnosta laboratoryjny trzyma w dłoni odzianej w białą, jednorazową rękawiczkę, fiolkę wypełnioną krwią pacjenta, pobraną w celu diagnostyki medycznej. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 23576 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Olsztynie, laboratorium, godziny pracy, cennik, przygotowanie do badań.

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Olsztyn laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Olsztynie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Olsztynie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Olsztynie bez skierowania od lekarza rodzinnego? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Olsztynie.

Adres ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Laboratorium Olsztyn, ul. 1-go Maja 13

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Olsztynie.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po opłaceniu online wydrukuj otrzymane potwierdzenie (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po kilku minutach już możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Olsztynie.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Olsztynie?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku dni od zakupu.

  W olsztyńskim laboratorium przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Medycy, którzy przygotowali grupy badań laboratoryjnych posiłkowali się wskazówkami najlepszych specjalistów. Postarano się, aby badania były w dobrych cenach. Pakiety badań są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. tarczyca, wątroba, nerki, trzustka). Inne jeszcze będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Olsztynie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Pacjenci pytają, jakie badania należy wykonać przy trądziku.

  • Badania hormonalne: tutaj wiele zależy od tego co zaleci lekarz, często wykonuje się bardziej ograniczone badanie. Najczęściej jest to: prolaktyna, testosteron, estradiol, progesteron androstedion, tsh.
  • Testy na nietolerancje pokarmowe. Bardzo ważne a zupełnie pomijane w większości przypadków.

  Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w  Olsztynie uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Olsztynie!

  Badanie krwi Olsztyn.

   

  Tagi: , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.