MENU

Wyświetleń: 14606 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Lublinie, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.6/5.0

badania laboratoryjne krwi w lublinie

Laboratorium Lublin

Badanie krwi Lublin laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Lublinie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Lublinie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Lublinie bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Wyjątkowo korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Lublinie.

Adresy ALAB laboratoriów, w których możesz zbadać krew w Lublinie:

  • Lublin, ul. Gębali 6

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Profesora Antoniego Gębali w miejscowości Lublin:

  • Lublin, ul. Jaczewskiego 8

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Doktor Kazimierza Jaczewskiego 8 w miejscowości Lublin:

  • Lublin, ul. Hipoteczna 4

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Hipoteczna 4 w miejscowości Lublin:

  • Lublin, ul. Jana Pawła II 92

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Jana Pawła II 92 w miejscowości Lubin:

  • Lublin, ul. Weteranów 46

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Weteranów 46 w miejscowości Lublin:


 

Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Lublinie.

Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

Po wykupieniu i opłaceniu online badań wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupum, z którym już teraz możesz udać się na bdania do wybranego podczas zakupu laboratorium w Lublinie (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona).

Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Lublinie?

Faktury są wysyłamy drogą elektroniczną ciągu kilku minut po zakupie.

Wybrane laboratoria analityczne w Lublinie pracują także w soboty i niedzielę.

W laboratorium w Lublinie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

lublin badania krwi

Laboratoryjne badania krwi w Lublinie

Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować do badań!

Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Dlatego warto przynajmniej raz do roku wykonać badania profilaktycznie.

W portalu BadamySie.pl można wybrać pojedyncze badania laboratoryjne lub pakiety badań. Lekarze, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych kierowali się sugestiami najlepszych specjalistów z całego świata. Postarano  się, aby pakiety badań były w bardzo korzystnych cenach. Pakiety zostały pogrupowane:  dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. serce, wątroba, tarczyca, trzustka, nerki). Inne pakiety badań będą wykrywały przeróżne choroby.  Cennik pakietów badań laboratoryjnych

Jeżeli na przykład interesuje Cię ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych TSH, kwas moczowy, lipidogram, fibrynogen, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Lublinie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

Jak się przygotować do badania krwi w Lublinie?

  • Na pobranie krwi należy zgłosić się na czczo tzn. na około 10-12 godzin przed pobraniem powstrzymać się od posiłków.
  • W przypadku badania poziomu glukozy, cholesterolu, triglicerydów czy leukocytów poprzedniego dnia należy powstrzymać się od jedzenia tłustych i słodkich potraw, a także picia alkoholu.
  • Przed pobraniem krwi powinno się unikać wysiłku fizycznego, tuż przed pobraniem wskazany jest przynajmniej 15-minutowy odpoczynek.

Różne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Lublinie uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

lublin badania krwi, cennik laboratorium

Lublin Laboratorium (badania krwi)

 

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Lublinie!

 

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.