MENU
Technik laboratoryjny analizuje próbkę krwi w celu diagnostyki ewentualnych schorzeń. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 16794 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Lublinie, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.6/5.0

Badanie krwi Lublin laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Lublinie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Lublinie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Lublinie bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Wyjątkowo korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Lublinie.

Adresy ALAB laboratoriów, w których możesz zbadać krew w Lublinie:

 • Lublin, ul. Gębali 6

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Lublin, ul. Jaczewskiego 8

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

   • Lublin, ul. Hipoteczna 4

   Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

    • Lublin, ul. Jana Pawła II 92

    Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

     • Lublin, ul. Weteranów 46

     Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


      Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Lublinie.

      Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

      Po wykupieniu i opłaceniu online badań wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu, z którym już teraz możesz udać się na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w Lublinie (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona).

      Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Lublinie?

      Faktury są wysyłane drogą elektroniczną w ciągu kilku minut po zakupie.

      Wybrane laboratoria analityczne w Lublinie pracują także w soboty i niedzielę.

      W laboratorium w Lublinie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

      Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

      Sprawdź jak się przygotować do badań!

      Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Dlatego warto przynajmniej raz do roku wykonać badania profilaktycznie.

      W portalu BadamySie.pl można wybrać pojedyncze badania laboratoryjne lub pakiety badań. Lekarze, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych kierowali się sugestiami najlepszych specjalistów z całego świata. Postarano  się, aby pakiety badań były w bardzo korzystnych cenach. Pakiety zostały pogrupowane:  dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. serce, wątroba, tarczyca, trzustka, nerki). Inne pakiety badań będą wykrywały przeróżne choroby.  Cennik pakietów badań laboratoryjnych

      Jeżeli na przykład interesuje Cię ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych TSH, kwas moczowy, lipidogram, fibrynogen, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Lublinie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

      Jak się przygotować do badania krwi w Lublinie?

      • Na pobranie krwi należy zgłosić się na czczo tzn. na około 10-12 godzin przed pobraniem powstrzymać się od posiłków.
      • W przypadku badania poziomu glukozy, cholesterolu, triglicerydów czy leukocytów poprzedniego dnia należy powstrzymać się od jedzenia tłustych i słodkich potraw, a także picia alkoholu.
      • Przed pobraniem krwi powinno się unikać wysiłku fizycznego, tuż przed pobraniem wskazany jest przynajmniej 15-minutowy odpoczynek.

      Różne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Lublinie uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

      Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Lublinie!

       

      Tagi: , , , , , ,

      Dodaj komentarz

      FB
      Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.