MENU
Dwie probówki wypełnione próbką krwi. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 6242 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Łomży koło Ostrołęki, laboratorium, ceny, godziny pracy?

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Łomża.

Gdzie wykonać badanie krwi w Łomży? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Łomży pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Łomży koło Ostrołęki bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Łomży koło Ostrołęki.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Łomża, ul. Sybiraków 5

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu internetowego BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Łomży.

  Kupując badania przez BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Po opłaceniu online wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Łomży.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Łomży?

  Faktury VAT są wysyłane drogą emailową w ciągu kilku dni od zakupu.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Łomży przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarze, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych kierowali się się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarano się, aby badania krwi były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne wykrywają choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Łomży. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

  Czy wiesz co to jest miażdżyca?

  Miażdżyca – jest przewlekłą chorobą zapalną polegającą na odkładaniu się w ścianach naczyń krwionośnych substancji lipidowych. Cholesterol i trójglicerydy są głównymi lipidami krwi. Im wyższe jest stężenie lipoprotein (cholesterol + białko) w surowicy, tym większa ich ilość przechodzi do błony wewnętrznej tętnic, dając początek powstawania blaszki miażdżycowej. Tętnice staja się sztywne, mało elastyczne , zmniejsza się ich przekrój. Następstwem tych zmian jest niedotlenienie tkanek i narządów, które są zaopatrywane w krew przez objęte procesem chorobowym tętnice – np. serca, mózgu lub mięśni. Dopóki zmiany te są małe chory nie odczuwa prawie żadnych dolegliwości. Choroba jednak nadal się rozwija.

  Czym grozi miażdżyca?

  Miażdżyca tętnic jest przyczyną chorób układu krążenia. Proces zapalny związany z rozwojem zmian miażdżycowych leży u podstaw ponad 80% przypadków nagłej śmierci z powodu zawału mięśnia sercowego.

  Co sprzyja rozwojowi miażdżycy (czynniki ryzyka)?

  Styl życia:
  – nieprawidłowe odżywianie,
  – palenie tytoniu,
  – nadużywanie alkoholu i kofeiny,
  – niska aktywność fizyczna,
  – przewlekły stres.
  Geny
  Skłonności rodzinne do występowania miażdżycy. 5-15 %

  Wewnętrzne czynniki ryzyka
  Otyłość
  Cukrzyca
  Nadciśnienie tętnicze

  Jakie badania z krwi wykonać aby rozpoznać miażdżycę?
  Cholesterol całkowity w surowicy
  Trójglicerydy w surowicy
  Cholesterol HDL w surowicy
  Cholesterol LDL w surowicy
  Glukoza w osoczu
  Fibrynogen w osoczu
  Białko c- reaktywne w surowicy

  Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Łomży uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Łomży!

   

  Tagi: , , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.