MENU
portal BadamySie opinie

Wyświetleń: 6856 Badania laboratoryjne blisko Ciebie, Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Jak polski portal medyczny BadamySie.pl zmienił życie wielu Polaków?

Ocena: 4.6/5.0

Jak polski portal medyczny BadamySie.pl zmienił życie wielu Polaków ?

Wszyscy wiemy jak trudno doprosić się u lekarza rodzinnego o potrzebne skierowania na badania. Jednak z rozwiązaniem przychodzą najnowsze rodzime wynalazki. Dzięki nim w najbliższych latach postrzeganie relacji pacjent – przychodnia ulegnie diametralnej zmianie. Każdy oczekuje, aby lekarz rodzinny w Przychodni był kompetentny, uśmiechnięty, poświęcał dużo czasu na badanie. Wydaje się, że rozwiązaniem tych wszystkich bolączek jest nowy polski portal medyczny BadamySie.pl. Wpisuje się doskonale w nadchodząca rewolucję w dostępie do tanich usług medycznych o wysokiej jakości bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu.

Screenshot ze strony badamysie.plW portalu BadamySie.pl Pacjent przez Internet może wykupić konkretną, potrzebną w danym momencie usługę medyczną, jak również konsultację z wybranym specjalistą. Nie trzeba opłacać stałego abonamentu, a jedynie płaci się za te usługi, z których chce skorzystać. W sklepie można wykupić badania diagnostyczne m.in. z zakresu kardiologii, laryngologii, okulistyki, a także USG, USG Doppler, RTG i TK. W ofercie sklepu znajdują się także badania laboratoryjne, które można dobrać indywidualnie lub w pakietach, przygotowanych według indywidualnych potrzeb pacjentów (np. Pakiet dla kobiet, Pakiet dla kobiet w ciąży, Pakiet dla mężczyzn, Pakiet dla sportowca czy Pakiet sprawdzający funkcje poszczególnych układów). Co najważniejsze, nie trzeba wiedzieć jakie mamy zrobić badania krwi, przecież nie każdy się na tym zna. Jeśli masz problem np. z nerkami – wybierasz Pakiet nerkowy, tam znajdują się wszystkie badania, które pomogą lekarzowi zdiagnozować chorobę.

badamysie ceny badania opiniePowyższe badania można kupić przez 24 godziny w sklepie internetowym BadamySie.pl. Podczas zakupu określa się lokalizację w której chcemy skorzystać z usługi medycznej (portal się chwali, że ma prawie 1000 placówek w Polsce). W taki sposób można wykupić wizytę do specjalisty m.in. kardiologa, ginekologa, ortopedy, czy laryngologa. W „koszyku” w sklepie internetowym można umieścić także konsultacje dla kierowców lub badania niezbędne do wyrobienia książeczki sanepidowskiej. Po zakupie konsultacji lekarskiej w tym samym lub kolejnym dniu roboczym doradcy medyczni BadamySie.pl oddzwaniają i umawiają nas na konkretny termin. Dodatkowymi usługami proponowanymi przez sklep BadamySie.pl są pakiety sportowe oraz zabiegi rehabilitacyjne, konsultacje i szereg terapii przeznaczonych m.in. dla osób zmagających się ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, zespołem bolesnego barku, uszkodzeniami więzadeł, czy dla pacjentów po udarach.

Wszystko w zasięgu ręki, a właściwie klawisza komputera czy smartfonu. Do niedawna nie do pomyślenia. Z biegiem czasu tego typu usługi będą coraz bardziej powszechne.

A co jeżeli nie umiem obsługiwać komputera?

– Z pewnością ktoś z rodziny posiada taką umiejętność, a zaoszczędzone pieniądze na badaniach laboratoryjnych (kupując w tradycyjnym laboratorium przeważnie płacimy więcej np. dodatkowy koszt pobrania krwi) czy konsultacjach lekarskich można wydać na inne przyjemności, np. fryzjera czy kosmetyczkę.

Wady portalu BadamySie.pl?

  • usługi nie są jeszcze dostępne w całej Polsce, a tylko w większych miastach
  • konieczność opłacenia przez internet z wyprzedzeniem za usługę medyczną
  • brak w ofercie uzdrowisk i usług szpitalnych

Dlaczego warto korzystać z BadamySie.pl?

  • ceny badań niższe niż przy opłacie na miejscu w przychodni (gotowe pakiety, np. na tarczycę,na serce, nerki, wątrobę, dla sportowca, dla kobiet planujących ciążę, itp.)
  • wysoka jakość świadczonych usług
  • kompetentni doradcy medyczni na infolinii
  • można zaoszczędzić pieniądze na pierwszej wizycie lekarskiej (od razu możemy wybrać pakiet np. na serce i już z wynikami udać się na konsultacje do specjalisty)

Polecamy polski portal BadamySie.pl

Tagi: , , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.