MENU
Pielęgniarka wkłuwa się igłą w żyłę młodej kobiety. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 6859 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Łódź Widzew, laboratorium, przygotowanie do badań, cennik.

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Łódź Widzew laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Łodzi Widzewie? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Łódź Widzew? Czy laboratoria medyczne w Łodzi Widzew pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w dzielnicy Widzew bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

W laboratoriach zlokalizowanych dzielnicy Łódź Widzew można zrealizować atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych zakupione na Badamysie.pl.

Adresy ALAB laboratoriów, w których możesz zbadać krew:

 • Laboratorium Łódź Widzew, ul. Piłsudskiego 135

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Laboratorium Łódź Widzew,  ul. Bartoka 23

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

   • Laboratorium Łódź Widzew, ul. Niciarniana 49

   Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

    Czy podczas zakupu badań laboratoryjnych w portalu BadamySie.pl można wybrać laboratoria w Łodzi w innych dzielnicach niż Łódź Widzew? 

    Tak. W portalu BadamySie.pl można wybrać inne laboratoria w Łodzi, np:
    Bałuty, ul. Mokra 4
    Polesie, ul. 1 Maja 42/44


    W sklepie medycznym BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik badań oraz pakietów badań laboratoryjnych do zrealizowania w laboratorium w dzielnicy Łódź Widzew.

    Wystarczy wybrać interesujący Ciebie pakiet badań w sklepie i zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

    Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w dzielnicy Łódź Widzew?

    W laboratorium na Widzewie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

    Od właściwego doboru badań diagnostycznych zależy proces weryfikacji rozpoznania wstępnego, ustalenie rozpoznania ostatecznego, a w konsekwencji prawidłowe leczenie oraz sukces terapeutyczny. Lekarze, którzy układali pakiety diagnostyczne w BadamySie.pl starali się, aby badania były w korzystnych cenach. Dzięki badaniom laboratoryjnym możliwe jest zdiagnozowanie chorób dotyczących obrazu krwi oraz gospodarki żelaza, cukrzycy, chorób wątroby i trzustki, tarczycy i prostaty. Zakup on-line i udaj się na badania laboratoryjne do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Łodzi Widzew. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

    Badania krwi wykonasz w laboratorium w dzielnicy Łódź Widzew uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

    Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

    Laboratoryjne badania krwi Widzew

    Tagi: , , , , , ,

    Dodaj komentarz

    FB
    Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.