MENU
Probówki wypełnione krwią równo ułożone w białym organizerze. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 6744 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Kraków Dębniki, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.5/5.0

Badanie krwi Kraków Dębniki.

Gdzie wykonać badanie krwi w Krakowie Dębniki? Z którego skorzystać laboratorium w Krakowie w dzielnicy Dębniki? Czy laboratoria medyczne na Dębnikach pracują w soboty? Czy mogę wykonać badanie krwi w dzielnicy Kraków Dębniki bez skierowania od rodzinnego lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Poszukiwane badania oraz pakiety badań laboratoryjnych znajdziesz i kupisz na portalu BadamySie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do laboratoriów ALAB w Krakowie Dębnikach.

Adresy ALAB laboratorium w jakich możesz zbadać krew:

 • Kraków-Dębniki, ul. Kobierzyńska 98

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Kraków-Dębniki, ul. Kapelanka 13B 

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

   Które laboratorium w Krakowie mogę jeszcze wybrać jeżeli kupuje badania w portalu BadamySie.pl ?

   • Kraków, ul. 29 listopada 155c
   • Kraków, ul. Kijowska 64
   • Kraków, os. Na Wzgórzach 1
   • Kraków, os. Szkolne 9

   Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Krakowie.

   Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

   Po opłaceniu online wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego telefonu) i po chwili udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Krakowie.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Krakowie?

   Faktury VAT są wysyłamy emailem w ciągu kilku sekund po zakupie badań.

   Wybrane laboratoria analityczne w Krakowie pracują także w soboty i niedzielę.

   W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Lekarze, którzy brali udział w układaniu pakietów badań laboratoryjnych kierowali się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarano się, aby badania krwi były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, serce, nerki, trzustka). Inne wykrywają choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych glukozę,  fibrynogen, lipidogram, TSH, kwas moczowy. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Krakowie. Kupując poprzez portal BadamySie.pl zaoszczędzisz wydatek na tzw. „za opłatę za pobranie krwi”.

   Badania laboratoryjne krwi na diagnozowanie śledziony.

   Powiększenie śledziony jest zwykle wykrywane podczas badania przedmiotowego. Lekarz często może czuć rozszerzenie delikatnie bada lewą górną część brzucha, tuż pod klatką piersiową. Jednak u niektórych osób – zwłaszcza tych, którzy są smukłe – zdrowe, normalne wielkości śledziony czasami może być odczuwalne w trakcie egzaminu.

   Lekarz może potwierdzić diagnozę powiększonej śledziony z jednego lub więcej z tych testów:

   • Badania krwi, takie jak kompletne morfologii krwi w celu sprawdzenia liczby krwinek czerwonych, krwinek białych i płytek krwi w systemie
   • USG lub tomografii komputerowej (TK), aby określić wielkość śledziony i czy to wypieranie innych narządów
   • Rezonans magnetyczny wyobrażając (MRI) do śledzenia przepływu krwi przez śledzionę

   Badania obrazowe nie zawsze są niezbędne do diagnozowania powiększoną śledzionę. Ale jeśli lekarz zaleca obrazowania, na ogół nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania do badania USG lub rezonansu magnetycznego. Jeśli masz TK, jednak być może trzeba powstrzymać się od jedzenia przed badaniem. Jeśli potrzebujesz, aby przygotować, lekarz poinformuje Cię, z dużym wyprzedzeniem.

   Znalezienie przyczyny
   Czasami może być konieczne dalsze badania, aby określić, co jest przyczyną powiększoną śledzionę, w tym prób wątrobowych i egzamin szpiku, który może zawierać więcej szczegółowych informacji na temat komórek krwi, niż we krwi pobranej z żyły.

   W niektórych przypadkach, próbka stałej szpik kostny usunięty w procedurze zwanej biopsji szpiku kostnego. A może masz aspiracja szpiku, który usuwa część cieczy szpiku. W wielu przypadkach, obie procedury są wykonywane w tym samym czasie (badanie szpiku kostnego).

   Zarówno ciekłych i stałych próbek szpiku kostnego często są zrobione z tego samego miejsca z tyłu jednego z hipbones. Igły w kość przez nacięcie. Ponieważ badania szpiku kostnego powodować dyskomfort, będziesz otrzymywać znieczuleniem ogólnym lub miejscowym przed badaniem.

   Ze względu na ryzyko krwawienia, igiełkowe biopsja śledziony jest prawie nie do wykonania.

   Czasami, gdy nie ma wyjaśnienia dla rozszerzonej śledziony pomimo dokładnego dochodzenia dotyczącego przyczyn, lekarz może zalecić operację usunięcia śledziony. Po chirurgicznym usunięciu śledziony jest badana pod mikroskopem w celu sprawdzenia ewentualnego chłoniaków śledziony.

   Badania laboratoryjne na diagnozowanie śledziony wykonasz w krakowskim laboratorium  uprzednio kupując te badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Krakowie!

   Badanie laboratoryjne Kraków Dębniki

   L

   Tagi: , , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.