MENU

Wyświetleń: 3598 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Kraków Bieńczyce, laboratorium, przygotowanie do badań, wyniki.

Ocena: 4.8/5.0

badania laboratoryjne krwi kraków bieńczyce

Laboratorium Kraków Bieńczyce

Badanie krwi Kraków Bieńczyce laboratorium.

Kraków Bieńczyce – gdzie wykonać badanie krwi w Krakowie? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Bieńczyce? Czy laboratoria medyczne w Krakowie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Krakowie bez skierowania od lekarza?

Pakiety badań laboratoryjnych oraz pojedyncze badania kupisz na BadamySie.pl. Na badanie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Krakowie-Bieńczyce:

Kraków-Bieńczyce, os. Szkolne 9

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Kupując badania na portalu BadamySie.pl możesz wybrać podczas zakupu także inne laboratoria w Krakowie:

  • Kraków, ul. Kapelanka 13B 
  • Kraków, ul. Kijowska 64
  • Kraków, ul. 29 listopada 155c
  • Kraków, ul. Kobierzyńska 98
  • Kraków, os. Na Wzgórzach 1

   

   

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Krakowie.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Krakowie Bieńczyce?

  Najważniejsza ze wszystkich badań jest morfologia. Może bardzo wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a nierzadko nawet uratować życie. Jeśli nie robisz badań regularnie, raz czy dwa razy do roku, na pewno udaj się na nie koniecznie, gdy czujesz ciągłe zmęczenie, senność, apatię, nie masz apetytu, gdy wypadają ci włosy, często zapadasz na infekcje wirusowe, bolą cię mięśnie, stawy, miewasz niewyjaśnione nagłe krwawienia z nosa, samoistnie robią ci się siniaki, owrzodzenie jamy ustnej, i w każdym przypadku, gdy coś cię zaniepokoi w twoim stanie zdrowia.W laboratorium przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  kraków bieńczyce badania krwi

  Badania krwi w Bieńczycach

  Układając poszczególne pakiety badań posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postaraliśmy się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych w Krakowie.

  kraków badania krwi cennik laboratorium

  Analiza krwi Kraków Bieńczyce

  Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

   

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Badanie krwi Kraków Bieńczyce

   

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.