MENU
Organizer z ułożonymi numerycznie fiolkami z krwią pobraną w celu analizy laboratoryjnej. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 19513 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Kołobrzeg, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.4/5.0

Badanie krwi Kołobrzeg.

Gdzie wykonać badanie krwi w Kołobrzegu? Z którego warto skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Kołobrzegu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Kołobrzegu bez skierowania od lekarza POZ? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety laboratoryjnych badań krwi zamówisz na portalu BadamySie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Kołobrzegu.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Laboratorium Kołobrzeg, ul. Ratuszowa 3/1C

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie BadamySie.pl znajdziesz korzystne ceny pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Kołobrzegu.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i już po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Kołobrzegu.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Kołobrzegu?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne w Kołobrzegu pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarze, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych starali się, aby były one w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla różnych grup osób. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Jak się przygotować do badania moczu?

  Badanie ogólne moczu odbywa się na podstawie zakupu w portalu BadamySie.pl
  Mocz do badania należy przynieść do wybranego podczas zakupu laboratorium w Kołobrzegu w specjalnym jednorazowym pojemniku, który można nabyć w laboratorium lub aptece.

  W dniu badania:

  Mocz należy pobrać bezpośrednio po przebudzeniu się, co najmniej 4 godziny po poprzednim oddaniu moczu. Przed oddaniem moczu należy umyć okolice ujścia cewki moczowej Zachowanie ścisłych zasad higieny ma na celu pozbycie się z powierzchni ciała bakterii, które po dostaniu się do próbki mogłyby zafałszować wyniki badań.

  • Do pojemnika należy oddać mocz z tzw. „środkowego strumienia”, co oznacza, że najpierw należy oddać niewielką ilość moczu do toalety, a dopiero potem oddać mocz do pojemnika na badanie. Końcową porcję moczu należy ponownie oddać do toalety.

  • Pobrana próbka powinna mieć od 50 do 100 ml.

  • Pojemnik trzeba natychmiast szczelnie zamknąć. Na boczną ścianę pojemnika należy przykleić kartkę z imieniem i nazwiskiem, nazwą badania , np. „BOM” oraz datą pobrania. Jeżeli nie ma samoprzylepnej kartki, można przykleić ją za pomocą taśmy klejącej, lub opis wykonać na materiałowym plastrze.

  • Próbkę moczu należy jak najszybciej dostarczyć do laboratorium. Jeśli nie można tego zrobić od razu, należy umieścić pojemnik w lodówce i przynieść go jak tylko będzie to możliwe.

  Duży wysiłek fizyczny, gorąca kąpiel, stres, gorączka i długotrwała pozycja stojąca mogą być przyczyną białkomoczu.

  Różne badania krwi i moczu wykonasz w laboratorium w Kołobrzegu uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Kołobrzegu!

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.