MENU

Wyświetleń: 12919 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Gorzów Wielkopolski – laboratoria, godziny pobierania krwi, ceny.

Ocena: 4.6/5.0

badania_laboratoryjne_gorzów_wielkopolski

Laboratorium Gorzów Wielkopolski

Badanie krwi Gorzów Wielkopolski laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Gorzowie Wielkopolskim? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Gorzowie Wielkopolskim pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych bez skierowania zamówisz na polskim portal Badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań krwi w Gorzowie Wielkopolskim.

Adresy ALAB laboratoriów,  w których możesz zbadać krew:

  • Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 27
  • Gorzów Wielkopolski, ul. Dworcowa 4
  • Gorzów Wielkopolski, ul. Sienkiewicza 10-11
  • Gorzów Wielkopolski, ul. Piłsudskiego 1B

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Walczaka 27 w miejscowości Gorzów Wielkopolski:

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Dworcowa 4 w miejscowości Wielkopolski:

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Sienkiewicza 10/11 w miejscowości Wielkopolski:

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Piłsudskiego 1B w miejscowości Wielkopolski:


 

Na portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów laboratoryjnych badań krwi do wykonania w Gorzowie Wielkopolskim. Możesz wybrać interesujący Cię pakiet w sklepie i zakupić on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Gorzowie.

gorzów wielkopolski badania krwi, cennik laboratorium

Badania laboratoryjne w Gorzowie

Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Gorzowie Wielkopolskim?

Faktury VAT są wysyłane emailem zaraz po zakupie.

Wybrane laboratoria analityczne w Gorzowie pracują także w soboty i niedzielę.

W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

 

Układając poszczególne pakiety badań laboratoryjnych lekarze starali się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci, sportowców. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. tarczyca, serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

Zakup badania krwi on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Gorzowie Wielkopolskim. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

Zanim zrobisz badania.

BADANIA KRWI

Badanie powinno być wykonane na czczo, 10-12 godzin po ostatnim posiłku, w warunkach normalnej diety (wyjątkiem są badania specjalistyczne, wymagające określonych warunków dietetycznych – w tej sprawie należy porozumieć się z lekarzem) o określonej porze dnia – zwykle, jeśli nie ma specjalnych zaleceń, między godzinami 7.00-10.00 rano, po nocnym spoczynku, bez obciążenia psychicznego. Wymagania te nie dotyczą stanów nagłych, oraz tych przypadków, gdy odstawienie leków nie jest wskazane ze względów terapeutycznych. W przypadku badań krwi – przed leczeniem lub po okresowym odstawieniu leków – należy przed wizytą w laboratorium porozumieć się z lekarzem prowadzącym.

BADANIA MOCZU

1. Badanie ogólne moczu

Po wstaniu z łóżka i podmyciu pierwszy poranny mocz należy oddać do sedesu, resztę moczu z tzw.,, drugiego strumienia,, zebrać do naczynia zakupionego w aptece. Wielkość próbki powinna wynosić około połowy objętości naczynia. Zamknięte i podpisane imieniem i nazwiskiem naczynie trzeba jak najszybciej dostarczyć do laboratorium, najlepiej w ciągu godziny od momentu pobrania materiału. Jeśli nie jest to możliwe powinien być on przechowywany w chłodzie.

2. Posiew moczu

Przed zebraniem moczu Pacjent powinien zaopatrzyć się w aptece w jałowy pojemnik (należy poprosić o pojemnik „na posiew”). Pobranie moczu na posiew wymaga od Pacjenta odpowiedniego przygotowania. Kobiety i dziewczynki powinny dokładnie umyć okolice krocza i cewki moczowej, mężczyźni i chłopcy powinni podciągnąć napletek i dokładnie umyć żołądź i cewkę moczową. Do badania należy dostarczyć mocz poranny. Pierwszą część moczu trzeba oddać do sedesu, a pobrać do badania – bezpośrednio do jałowego naczynka – mocz ze środkowego strumienia (nie przerywając oddawania moczu). Prawidłowe obmycie i prawidłowe pobranie próbki ma istotny wpływ na wynik. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości Pacjent otrzyma informację, że badanie należy powtórzyć. Mocz jest dobrą pożywką i bakterie szybko się w nim mnożą. Jednym z elementów badania moczu jest określenie liczby bakterii w mililitrze materiału w momencie pobrania, a nie po dłuższym jego przechowywaniu. Z tego powodu należy dostarczać mocz do badania jak najszybciej, najlepiej w ciągu godziny od momentu pobrania, a jeśli to jest niemożliwie, powinien być on przechowywany w lodówce do czasu oddania do laboratorium.

Profilaktyczne i sprawdzające badania wykonasz w laboratorium w Gorzowie Wielkopolskim uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

gorzów wielkopolski badania krwi

Badania krwi w Gorzowie Wlk.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Gorzowie!

Badanie krwi Gorzów Wlk.

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.