MENU
Pielęgniarka pobiera pacjentowi krew z żyły u ręki, na której założona jest opaska uciskowa. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 2830 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie Krwi Gliwice Śródmieście, gdzie zrobię badania krwi, laboratorium, cennik.

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Gliwice Śródmieście laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Śródmieściu w Gliwicach? Z którego skorzystać laboratorium w dzielnicy Śródmieście? Czy laboratoria medyczne w Gliwicach pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Gliwicach bez skierowania od lekarza?  Pakiety badań laboratoryjnych kupisz na BadamySie.pl i wykonasz w Śródmieściu Gliwic. Na pobranie krwi możesz się udać do ALAB laboratorium:

Adresy ALAB laboratorium w jakich możesz zbadać krew w Gliwicach:
Gliwice Łabędy, ul. Zygmuntowska 84
Gliwice Wojska Polskiego, ul. Kozielska 61


Czy wiesz, że zwiększenie liczby monocytów może być spowodowane mononukleozą zakaźną, przewlekłym zakażeniem bakteryjnym: gruźlicą, kiłą, brucelozą, zapaleniem wsierdzia, durem, zakażeniami pierwotniakowymi, a także urazami chirurgicznymi, kolagenozami, chorobą Crohna, nowotworami oraz być objawem białaczki monocytowej. Zmniejszenie liczby monocytów może być wynikiem toczącej się w organizmie infekcji lub stosowania niektórych leków (np. glikosterydów), ale w praktyce zwykle nie ma istotnego znaczenia.

Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

 

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.