MENU
Kropla krwi z opuszki palca, pobrana w celu zmierzenia poziomu glukozy. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 23356 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Gdyni. Laboratoria, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.4/5.0

Badanie krwi Gdynia laboratorium.

Gdzie można wykonać badanie krwi w Gdyni? Z którego warto skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Gdyni pracują w soboty i niedziele? W jakich godzinach? Czy mogę wykonać badanie krwi w Gdyni bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety laboratoryjnych badań krwi kupisz na BadamySie.pl.

Na badanie krwi możesz się udać do następujących miejsc w Gdyni:

 • Laboratorium – Gdynia ul. Obrońców Wybrzeża 11
 • Laboratorium – Gdynia ul. Powstania Styczniowego 9B
 • Laboratorium – Gdynia ul. Huzarska 1
 • Laboratorium – Gdynia ul. Filipkowskiego 20A/U3

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

   Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

    Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


     Na portalu badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów laboratoryjnych badań  krwi do wykonania w Gdyni.

     Wybierz pakiet badań krwi w portalu BadamySie.pl, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

     Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i już za kilka chwil możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Gdyni.

     Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Gdyni?

     Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupu.

     Wybrane laboratoria analityczne w Gdyni pracują także w soboty i niedzielę.

     W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

     Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy w Gdyni 

     Sprawdź jak się przygotować do badań!

     Lekarze, którzy układali poszczególne pakiety badań laboratoryjnych krwi starali się aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla dzieci, kobiet, mężczyzn, sportowców. Inne pakiety potrafią sprawdzić jak pracują Twoje narządy (np. trzustka, wątroba, nerki, serce). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

     Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w gdyńskim laboratorium.

     Jakie badania kontrolne warto wykonywać u dzieci?

     Morfologię krwi warto wykonać raz na dwa lata. Jeśli twoje dziecko jest zdrowe, prawidłowo się rozwija, reaguje na wszystkie bodźce zewnętrzne, a ty jako rodzic obserwujesz je i nie widzisz nic niepokojącego, nie masz powodu do zmartwień. Jeśli masz jednak jakieś wątpliwości, skonsultuj się z pediatrą, bo być może zdecyduje, by skierować dziecko na badania. – Nie ma normy, która mówi, jak często wysyłać dziecko. Niektórzy chodzą raz w roku, niektórzy – co kilka lat. Oczywiście, obowiązkowo przeprowadzany jest bilans zdrowia dziecka. To kompleksowe badania, które lekarz wykonuje w określonym etapie rozwoju – u najmłodszych w 2., 4. i 6. roku życia. Jeśli dzieje się jednak coś niepokojącego, np. dziecko nie chce jeść, blednie, trzeba zrobić badania.  Warto zrobić badania krwi i moczu  co 2 lata. Wyniki warto pokazać lekarzowi. Normy dla małych dzieci bardzo się różnią i zależą od wieku malucha. Z nich dowiemy się wiele o kondycji dziecka.

     Morfologia to podstawowe badanie krwi. W tym badaniu sprawdzane są krwinki białe, czerwone, hemoglobina. Dodatkowo sprawdza się OB (opad Biernackiego), który pokaże nam czy dziecko ma jakąś infekcję czy nie. Poziom żelaza pozwala stwierdzić, czy występuje anemia. Można sprawdzić także glukozę i poziom hormonu tarczycy.

     Jeśli widzisz, że twoje dziecko ma nadwagę, warto zrobić badanie cholesterolu. Podczas badań profilaktycznych pediatra sprawdza także wzrok. Gdy stwierdzamy coś niepokojącego, kierujemy się z dzieckiem do specjalisty. Sprawdzane jest także uzębienie dziecka. Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym jest bardzo istotna. Powinna odbyć się, kiedy u malca pojawią się już wszystkie ząbki. Wcześniej zalecana jest wizyta adaptacyjna, podczas której dziecko pozna lekarza i urządzenia stomatologiczne. Wyłapuj nieprawidłowości Coraz częściej mamy do czynienia z przeróżnymi wadami ciała. Problem szczególnie często dotyczy kręgosłupa, kolan i stóp. Prawidłowa postawa zapewnia sprawne funkcjonowanie całego organizmu, zarówno narządu ruchu, jak i narządów wewnętrznych.

     Momentem zagrożenia jest przejście z przedszkola do szkoły. Wtedy dzieci zaczynają więcej siedzieć, mało się ruszają. Niewystarczająca aktywność fizyczna dzieci, rosnący problem otyłości, znaczne wydłużenie czasu spędzanego przed komputerem i telewizorem powoduje, że młody organizm nie może prawidłowo się rozwijać. W okresie intensywnego rozwoju dzieci są szczególnie narażone na powstawanie wad postawy. Dlatego obserwuj na bieżąco, czy wszystko jest w prawidłowej osi. Barki powinny być równo wcięte, trójkąty talii również równe, a talerze kości biodrowych – na jednym poziomie. Trzeba też zwrócić uwagę, czy kolana i stawy skokowe (kostka) nie układają się do środka albo na zewnątrz. Ważne jest, aby w odpowiednim czasie przeciwdziałać ewentualnym wadom postawy, zapewniając dziecku odpowiednią dawkę codziennego ruchu, ograniczając czas spędzony przed komputerem i dostosowując miejsce do nauki. Szybkie wprowadzenie odpowiednich ćwiczeń przez fizjoterapeutę pomaga wyeliminować powstałą wadę i zapobiega jej pogłębieniu.

     Te i inne badania  wykonasz w laboratorium w Gdyni uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

     Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

     Badanie Krwi Gdynia

     Tagi: , , , , , ,

     Dodaj komentarz

     FB
     Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.