MENU
Pielęgniarz ubrany w biały strój medyczny, ze stetoskopem na szyi, trzyma w dłoni fiolkę wypełnioną krwią. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 4662 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Żychlin, laboratorium, godziny badań krwi, ceny.

Ocena: 4.8/5.0

Badanie krwi Żychlin.

Gdzie wykonać badanie krwi w Żychlinie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Żychlinie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Żychlinie koło Płocka bez skierowania od specjalisty? Cennik badań laboratoryjnych.

Interesujące pakiety badań laboratoryjnych kupisz na portalu medycznym badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do ALAB laboratorium w Żychlinie, koło Płocka.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Żychlin, ul. Marchlewskiego 5

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów laboratoryjnych badań krwi.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w Żychlinie.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je w laboratorium ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Żychlinie?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku sekund od zakupu.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając poszczególne pakiety badań posiłkowano się sugestiami najlepszych lekarzy. Postarano się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety badań są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały różne choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium w Żychlinie.

  Badanie laboratoryjne może mieć na celu oznaczenie stężenia hemoglobiny we krwi i może być wykonywane jako część rutynowych badań kontrolnych; w celu wykrywania i diagnostyki różnicowej zaburzeń, które mają wpływ na krwinki czerwone (RBC); w przypadkach niedokrwistości lub nadkrwistości w celu oceny nasilenia procesu chorobowego oraz monitorowania odpowiedzi na leczenie.
  Kiedy badanie jest wykonywane?

  Jako część morfologii krwi może być wykonywane w ramach ogólnej oceny stanu zdrowia; przy podejrzeniu niedokrwistości (obniżenie stężenia hemoglobiny) lub nadkrwistości (zwiększenie stężenia hemoglobiny); wykonywane w regularnych odstępach czasu w celu monitorowania postępu choroby lub oceny odpowiedzi na leczenie.
  Jak się pobiera próbkę do badania?

  Krew pobiera się z żyły łokciowej lub nakłucia opuszki palca (dorośli i dzieci) lub pięty (noworodki).

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.