MENU
Lekarka ubrana w stój medyczny ze stetoskopem na szyi trzyma w dłoniach pobrane wcześniej fiolki z próbką krwi pacjenta. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 5926 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Wolbrom, laboratorium, cennik i godziny otwarcia

Ocena: 4.8/5.0

Badania krwi Wolbrom, laboratorium, cennik i godziny otwarcia

Gdzie wykonać badanie krwi w Wolbromiu? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Wolbromiu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Wolbromiu bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Lekarka ubrana w stój medyczny ze stetoskopem na szyi trzyma w dłoniach pobrane wcześniej fiolki z próbką krwi pacjenta.Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Wolbromiu.

Adresy ALAB laboratoriów,  w których możesz zbadać krew:

 • ALAB laboratoria, WOLBROM ul. Krakowska 12

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Wolbromiu.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w Wolbromiu.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Wolbromiu?

  Faktury VAT są wysyłane drogą elektroniczną.

  W laboratorium w Wolbromiu przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarz po pobraniu prezentuje trzymane w dłoni fiolkę oraz strzykawkę z próbkami krwi. Pacjent odpoczywa po pobraniu krwi.Pakiety badań zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów. Są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Pakiet przed zabiegiem chirurgicznym komfortowy – Pakiet ten skierowany jest do osób oczekujących na zabieg chirurgiczny. Badania wykonywane w tym pakiecie odzwierciedlają ogólny stan organizmu oraz ukazują ewentualne zaburzenia układu krzepnięcia, układu krążenia, pracy serca czy nerek. Pakiet zawiera także badania służące rozpoznawaniu zakażenia lub odporności na zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu B i C.

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Pułtusku. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Wolbromiu uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   

  Tagi: , , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.