MENU

Wyświetleń: 17314 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Koszalin, laboratorium, godziny badań, ceny.

Ocena: 4.4/5.0

badania_laboratoryjne_koszalin

Laboratorium w Koszalinie

Badanie krwi Koszalin.

Gdzie wykonać badanie krwi w Koszalinie? Z którego skorzystać laboratorium? W jakich godzinach pracują laboratoria medyczne w Koszalinie? Czy są otwarte w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Koszalinie bez skierowania od specjalisty? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na BadamySie.pl.

Na pobranie krwi możesz się udać do laboratorium w Koszalinie.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

  • Koszalin, ul. Chałubińskiego 7

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Tytusa Chałubińskiego 7 w miejscowości Koszalin:

  • Koszalin, ul. Fałata 11e

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Juliana Fałata 11E w miejscowości Koszalin:


 

Na portalu BadamySie.pl znajdziesz atrakcyjny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Koszalinie?

Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

koszalin badania krwi, cennik laboratoriumWybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować do badań!

Specjaliści układając poszczególne pakiety badań krwi posiłkowali się sugestiami najlepszych lekarzy. Postarano się, aby były w korzystnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. tarczyca, serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

koszalin badania krwi

badania laboratoryjne krwi

Osocze
Osocze czyli wodny roztwór (90% wody) białek, soli i związków chemicznych o niewielkiej masie cząsteczkowej, jak np. monosacharydy. Zawiera głównie jony sodu, potasu, magnezu, wapnia oraz fosforany i chlorki.
Białka występują w osoczu w stężeniu 60 do 80 g/l, co odpowiada 8% objętości osocza. Ze względu na ich rozmiary i ruchliwość w procesie elektroforezy dzieli się białka na albuminy oraz globuliny. Wśród tych ostatnich można wyodrębnić: α1-, α2-, β- i γ-globuliny. Białka osocza pełnią istotną rolę w transporcie produktów odżywczych, procesach immunologicznych, krzepnięciu krwi, stabilizacji jej pH, jak również w utrzymywaniu stałego ciśnienia osmotycznego.

Osocze krwi pozbawione czynników krzepliwości nazywa się surowicą. Uzyskuje się ją przez odwirowanie krwi, po tym gdy ta wcześniej skrzepła. Dolną część probówki (lub innego naczynia) zajmuje skrzep, a ponad nim, w górnej części, znajduje się lżejsza frakcja tj. surowica, zwykle mająca postać przejrzystego płynu. Surowica różni się składem w stosunku do osocza i zawiera również składniki nieznajdujące się w osoczu, przede wszystkim czynniki wzrostu jak PDGF, wydzielany podczas tworzenia skrzepu. Surowica składa się w 91% z wody i w 7% z białek (m.in. hormonów). Resztę stanowią elektrolity, substancje odżywcze. Żółte zabarwienie o różnym nasileniu nadaje surowicy rozpuszczona bilirubina.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.