MENU
Pielęgniarz pobiera mężczyźnie krew z żyły u ręki w celu diagnostyki laboratoryjnej. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 6575 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi – laboratorium Władysławowo – godziny otwarcia, cennik.

Ocena: 4.8/5.0

Pielęgniarz pobiera mężczyźnie krew z żyły u ręki w celu diagnostyki laboratoryjnej. Władysławowo badania krwi, laboratorium, cennik.

Zastanawiasz się gdzie we Władysławowie można zbadać krew? Nie wiesz, które laboratorium wybrać w mieście Władysławowo na zrobienie wyników krwi? A może chciałbyś wykonać badania laboratoryjne w sobotę lub w niedzielę? Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje oraz cennik badań laboratoryjnych krwi we Władysławowie.

Nie chcesz prosić lekarza o skierowania na konkretne badania krwi? Nic straconego! Już teraz możesz wejść na polską stronę www.BadamySie.pl. Nie stracisz czasu na stanie w kolejce u lekarza. Jednocześnie możesz skorzystać z promocyjnych cen pakietów badań laboratoryjnych.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań Bruss / ALAB laboratorium we Władysławowie.

LM Bruss, Władysławowo, ul. Rybacka 8B

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie polskiego portalu BadamySie.pl znajdziesz atrakcyjny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

  Wystarczy wybrać pakiet w sklepie, który Cię interesuje i zakupić on-line. Warto wybrać taką opcję zakupu, ponieważ nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. Nie będziesz płacić dodatkowo za koszt pobrania krwi.

  Gdy zakupisz wybrane badania wydrukuj potwierdzenie otrzymane na e-mail i udaj się do wybranego przez Ciebie podczas transakcji punktu pobrań krwi lub po prostu będąc na miejscu pokaż potwierdzenie na ekranie swojego smartfona!

  Jeśli potrzebujesz Fakturę VAT – bez problemu otrzymasz ją w ciągu kilku minut po zakupie!

  Informacje jak się przygotować do badań krwi

  Na badania należy być na czczo, a jeśli chcesz dostać wyniki na swój e-mail – nie zapomnij poprosić w laboratorium o zlecenie, które musisz wypełnić.

  Osoba w rękawiczkach sterylnych trzyma w dłoni fiolkę z wcześniej pobraną krwią pacjenta do analizy laboratoryjnej.Lista punktów pobrań krwi we Władysławowie oraz dni i godziny pracy

  Jak się przygotować do badań laboratoryjnych?

  Układając poszczególne pakiety badań posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postaraliśmy się, aby były w atrakcyjnych cenach.

  Pakiety badań krwi są profilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka).

  Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób.

  Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań

  Badanie krwi jest jednym z podstawowych badań, najczęściej zalecanym przez lekarzy. Jego wyniki pozwalają na ocenę ogólnego stanu zdrowia pacjenta, a w razie konieczności umożliwiają również zaplanowanie odpowiedniego leczenia. Do badania pobiera się krew obwodową. Analizie laboratoryjnej poddaje się upostaciowane elementy krwi, takie jak czerwone i białe krwinki oraz płytki krwi, a także osocze.

  Pamiętaj! Każde wyniki warto skonsultować z lekarzem!

  Wykonaj badanie krwi we Władysławowie i konsultuj wyniki z lekarzem.

  Tylko w tym roku w Pomorskim ponad pięćset osób wykonało badanie krwi w kierunku HIV/AIDS. Dzięki badaniom udało się wykryć kilkanaście zakażeń.
  Bezpłatne badanie krwi może zlecić na przykład lekarz pierwszego kontaktu. Można je również wykonać we wskazanych laboratoriach anonimowo lub poprzez BadamySie.pl

  Badanie polega na pobraniu krwi. Wynik będzie czekał na Ciebie w zamkniętej kopercie. Jeżeli wynik będzie dodatni skorzystaj z bezpłatnej infolinii dotyczącej sposobów leczenia.

  HIV i AIDS nie trzeba się bać, trzeba być po prostu świadomym. Obniżenie progu inicjacji seksualnej wśród młodych ludzi jest coraz większe. Jednak zakażenie droga płciową jest jednym z kluczowych w tej chorobie. Szacuje się, że w Polsce jest ponad trzydzieści tysięcy osób zarażonych wirusem HIV, a połowa z nich nawet o tym nie wie. W obliczu napływających osób z Ukrainy należy szczególnie być wyczulonym na ten problem.

  Do pobrania KRWI do badań Pacjent powinien zgłosić się:
  na czczo (minimum 12 godzin po przyjęciu ostatniego posiłku)
  po przespanej nocy
  w godzinach porannych (najlepiej 8-10)
  przed wdrożeniem procedur diagnostyczno-terapeutycznych
  w miarę możliwości po odstawieniu leków i preparatów witaminowych (po konsultacji z lekarzem)
  nie w okresie głodzenia lub obfitych posiłków
  nie w okresie miesiączki
  pacjent przed pobraniem krwi powinien odpocząć ok 15 minut
  wg wskazań lekarza możliwe są także badania krwi po posiłku i po przyjętych lekach,oraz w innych porach dnia z zaznaczeniem godziny pobrania.

  Kiedy pobierać krew na czczo z uwagi na zmiany po posiłku:
  glukoza,test tolerancji glukozy
  AST,ALP
  insulina,peptyd C,kwas mlekowy
  lipidy (TG,HDL,lipoproteiny)
  żelazo,fosfor
  kortyzol,prolaktyna,kwas foliowy

  Preferowane pobieranie na czczo rano:

  parametry koagulologiczne,
  magnez, wapń
  mocznik,kreatynina,kwas moczowy
  białko,bilirubina,prolaktyna
  ALT,LDH,AST,ALP
  Morfologia krwi obwodowej,OB

  Preferowane pobieranie rano z uwagi na rytm dobowy
  żelazo,fosfor,potas,cynk,miedź, kortyzol,andosteron, ACTH,prolaktyna,FSH,LH,estradiol,TSH,hormon wzrostu,PTH,testosteron,17OH-progesteron, DHEA,erytropoetyna.

  Najważniejsze czynniki przedanalityczne wpływające na jakość wyniku ( ponad 70% niezgodności jest spowodowanych tymi czynnikami).
  Czynniki osobnicze wpływające na wynik badania to : wiek,płeć,rasa,ciąża,dieta, głodzenie,aktywność fizyczna,wysokość nad poziomem morza,kofeina,palenie papierosów,alkohol,narkotyki, zioła,rytm dobowy,cykl menstruacyjny.

  BadamySie tanio

   

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.